Linkos Group
Категория
Партнерский материал
Дата

Кожен фронт важливий: національний IT-холдинг Linkos Group про принципи роботи під час війни

Олеся Линник, керівна партнерка ІТ-холдингу Linkos Group

Про роботу під час війни, актуальні зміни в основних напрямках діяльності українського бізнесу та допомогу фронту розповіли Олеся Линник та Святослав Крижевич – керівні партнери ІТ-холдингу Linkos Group.

Шлях, який зараз проходять мільйони українців та український бізнес зокрема, сповнений випробувань. Але будь-які випробування легше проходити, допомагаючи та підтримуючи одне одного. Саме тому з першого дня війни основні зусилля IT-холдингу Linkos Group спрямовані не тільки на підтримку власних проєктів, а й на допомогу нашій державі та Збройним силам України.

Якими були ваші дії в перші дні війни як власниці великого холдингу?

Олеся Линник: Спочатку був шок, певно, як і в кожного українця, але паніка нікому не допомагає. Як власниця великої компанії, в якій працюють понад 500 співробітників, я прекрасно усвідомлювала рівень відповідальності за кожного. Тому важливо було зберігати спокій і приймати правильні дієві рішення, щоб допомогти тим, хто потребував. А основна мета цієї підтримки – перемогти у війні. 

Зробити це можуть наші ЗСУ, а ми повинні їм допомогти, що й робимо особливо активно вже півтора року. 

Ще в перші дні на спеціальний рахунок НБУ ми перерахували 28 млн грн на допомогу Збройним силам України, і це було правильне рішення. Донати на підтримку ТрО і ЗСУ склали понад 15 млн грн. Із першої миті війни ми вірили і віримо зараз у перемогу України, але вона можлива, тільки якщо наближати її спільними зусиллями кожного українця.

Linkos Group

Допомога державі та Збройним силам України від Linkos Group

Що допомогло забезпечити роботу компанії на початку війни і на чому зосередились першочергово?

Святослав Крижевич: Працювати ми фактично і не припиняли. Досвід віддаленої роботи в часи пандемії насправді допоміг максимально оперативно оговтатись та працювати з кожного куточку країни, де перебували наші співробітники. Тому, подбавши про безпеку співробітників, ми зосередились на забезпеченні військових найнеобхіднішим обладнанням: рації, біноклі з нічним баченням, тепловізори, ліки, їжа. Після того як напруга та жар перших днів війни почали зменшуватись, ми почали допомагати більш конкретніше, враховуючи потреби підрозділів, зосередилися на дронах, кулеметних станках, генераторах та всьому необхідному для виконання військових завдань та захисту життя.

Кожен фронт важливий: національний IT-холдинг Linkos Group про принципи роботи під час війни /Фото 1

Допомога ЗСУ від ІТ-холдингу Linkos Group

Кожен фронт важливий: національний IT-холдинг Linkos Group про принципи роботи під час війни /Фото 2

Допомога ЗСУ від ІТ-холдингу Linkos Group

Кожен фронт важливий: національний IT-холдинг Linkos Group про принципи роботи під час війни /Фото 3

Допомога ЗСУ від ІТ-холдингу Linkos Group

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Чи вплинула на бізнес та його розвиток ваша активна робота, спрямована на допомогу? 

Святослав Крижевич: Linkos Group завжди будує плани і зосереджується на досягненні максимальних результатів, і сьогодні одним із напрямків нашої роботи є допомога. Тому щодня працюємо, допомагаємо, потім знову працюємо й допомагаємо. Ми розуміємо, наскільки потужні наші бійці, але також знаємо, що поміч, яка надходить з тилу, надважлива. Ще в 2016 році ми допомогли запустити і до цієї пори підтримуємо виробництво, що спеціалізується на виготовленні сучасних кулеметних станків, щоб забезпечувати наших бійців, які вели боротьбу на Сході країни, точністю та вогневою перевагою. Після початку повномасштабного вторгнення виробництво збільшило свої обсяги у вісім разів та кожного місяця виготовляє до 40–50 станків. Окремий важливий напрямок допомоги Linkos Group – автомобілі для ЗСУ. У мирному житті автівка – це засіб пересування. На фронті – це необхідність і можливість врятувати не одне життя. Враховуючи потреби конкретних підрозділів, нам уже вдалося придбати та передати 40 машин.

Linkos Group

Автомобілі для ЗСУ від ІТ-холдингу Linkos Group

Як розробники програмного забезпечення наша компанія продовжує розвивати власні ІТ-продукти, безоплатно впроваджує їх в підрозділах ЗСУ, надає ліцензії для благодійних та волонтерських організацій, при цьому своєчасно сплачує податки для наповнення держбюджету, залучає до співпраці нових клієнтів та нових спеціалістів.   

Наскільки складно зберігати баланс між керуванням компанією й розвитком бізнесу та координуванням такої кількості допомоги?

Олеся Линник: Це взаємопов’язані речі – стабільність роботи компанії забезпечує наші стабільні можливості підтримувати військових. А саме наші військові забезпечують можливість українському бізнесу продовжувати працювати. 

Водночас що б ми не робили, скільки б не допомагали, мені щоразу здається, що цього мало, адже війна досі триває… 

Я точно знаю, що кожен фронт важливий, кожен українець робить на своєму місці свій максимум, і це те, що принесе нам перемогу.

Українські бізнеси – це потужний економічний фронт, адже вони продовжують працювати, платять податки, чим підтримують економіку країни, а також постійно допомагають ЗСУ. Так, до прикладу, загальний обсяг допомоги, який Linkos Group за останні півтора року надала українським захисникам та цивільному населенню на звільнених територіях, становить понад 60 млн грн! 

А поки ворог не зупиняється, кожен українець має зосереджувати максимум зусиль, можливостей та ресурсів бізнесу для підтримки ЗСУ. Пам’ятаймо, що навіть невелика допомога сьогодні має значення та здатна наблизити нашу перемогу. Тож борімося, допомагаймо та наближаймо перемогу усі разом!

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине