Георгій Тупчій, керуючий акціонер охоронного сервісу «Венбест», та Євгеній Лихожон, засновник охоронної компанії «Явір-2000»
Категория
BrandVoice
Дата

Завжди під захистом. Як співпрацюють охоронні компанії «Венбест» і «Явір-2000», і як від цього виграють клієнти

Георгій Тупчій, керуючий акціонер охоронного сервісу «Венбест», та Євгеній Лихожон, засновник охоронної компанії «Явір-2000».

15 років тому на профільній виставці познайомилися Георгій Тупчій, керуючий акціонер охоронного сервісу «Венбест», та Євгеній Лихожон, засновник охоронної компанії «Явір-2000». Це стало початком міцної й плідної співпраці двох компаній. 

Охоронні компанії створили спільно розгалужену мережу мобільних груп по всій Україні, щоб вивести швидкість реагування на новий рівень. Вони досі працюють за партнерською угодою, обмінюючись досвідом і ухвалюючи рішення спільно, щоб покращувати сервіс і гарантувати безпеку клієнтам. Разом це робити легше та ефективніше, певні Тупчій та Лихожон.

Якою є модель співпраці «Венбест» і «Явір-2000», у чому сутність та переваги їхнього багаторічного партнерства, і що це дає їхнім клієнтам? Про це розповідають Георгій Тупчій і Євгеній Лихожон.

У чому особливість співпраці компаній «Венбест» та «Явір-2000»?

Георгій Тупчій: Співпраця «Венбест» з «Явором-2000» стоїть на трьох китах:

обмін досвідом між топменеджерами компаній;

створення щільнішого покриття для зменшення часу прибуття до клієнта;

підвищення якості послуг.

До партнерства з «Явір-2000» «Венбест» намагався співпрацювати з охоронними компаніями, але задумане втілити не вдалося. У такому чутливому питанні, де фігурують безпека та охорона майна і життя, добросовісність і надійність компанії-партнера має стояти на першому місці. Партнер має бути безумовно надійний, чесний, швидкий і готовий до труднощів. У нас саме такий партнер.

Завжди під захистом. Як співпрацюють охоронні компанії «Венбест» і «Явір-2000», і як від цього виграють клієнти /Фото 1

Георгій Тупчій, «Венбест», та Євгеній Лихожон, «Явір-2000».

Євген Лихожон: Щороку наша співпраця міцніє. «Венбест» і «Явір-2000» швидко знайшли спільну мову, почали покращувати кваліфікацію своїх працівників. До того ж, топменеджери завжди на зв’язку один з одним, і будь-якої миті вони готові спільними зусиллями розвʼязати будь-яке питання. Це дало результати: станом на 2024 рік спільними зусиллями було створено 566 реагуючих груп.

Також об’єднаними силами у Львові зараз маємо вдвічі більше машин, ніж раніше. Це, безперечно, підвищує безпеку клієнтів. Поясню: у Львові перебувають групи реагування і «Венбест», і «Явір-2000». Та у кожної компанії для виїзду в критичних ситуаціях доступна лише певна кількість машин, яка не завжди може покрити усі виклики, що надходять тут і зараз. А від нашої кооперації з «Венбест» клієнти отримують більшу надійність.

Наряд охоронної компанії «Венбест»

Наряд охоронної компанії «Венбест»

Наряд охоронної компанії «Явір-2000»

Наряд охоронної компанії «Явір-2000»

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Як плануєте взаємодіяти з охоронними компаніями України цьогоріч?

Георгій Тупчій: Ситуація на ринку охоронних послуг України зараз динамічна, тож ми підлаштовуємося під реалії. Однак при цьому все ж прагнемо розвиватися, тому створюємо нові продукти, покращуємо технологічну складову сервісу та вже наявних і працюючих сервісів. А також розширюємо партнерство: наразі створили спільний проєкт в Івано-Франківську, який було запущено 1 березня.

Ми впроваджуємо інновації, що підвищують комфорт і безпеку клієнтів. Тож цьогоріч плануємо покращити якість програмного забезпечення, щоб обробляти тривоги в одному програмному середовищі. Хочемо створити таку собі єдину систему координат, яка дасть можливість діяти ще швидше.

Наша головна мета цього року – технологічний розвиток продуктів. Також зараз удосконалюємо функціонал застосунку «Захист», аби клієнт у будь-якій точці України мав доступ до продукту, де об’єднані усі наші послуги. Будемо робити софт якомога зручнішим для клієнта, пришвидшимо отримання даних групами реагування.

Євгеній Лихожон: У свою чергу можу додати, що наразі R&D департамент «Явір-2000» закінчує розробку мобільного застосунку «Січ». Це унікальний клієнтський продукт, що об’єднає керування більшістю видів охоронних централей, які є на ринку України, налаштування периферійних пристроїв, перегляд потокового відео та архіву, доступ до історії змін статусу системи та спрацювань. Також у застосунку реалізовано й послугу з особистої безпеки.

Наряд охоронної компанії «Явір-2000»

Наряд охоронної компанії «Явір-2000»

Підкреслю, що унікальність продукту в його універсальності. Наприклад, якщо у користувача є кілька обʼєктів на різних системах, то, будучи клієнтом «Явір-2000», він зможе керувати ними з одного застосунку «Січ».

Як вдалося реалізувати отримання даних із різних централей для одного застосунку «Січ»?

Євген Лихожон: Багато розповісти, на жаль, не можу, бо партнерство і спільна робота такого роду з розробниками охоронних систем завжди захищається NDA-договорами. Але скажу, що саме дає змогу стабільно працювати застосунку «Січ»: по-перше, це розроблене нашими спеціалістами власне програмне забезпечення, по-друге, це сервери, що розміщені одразу в кількох хмарних сервісах, по-третє, унікальні API від наших партнерів.

А як працює застосунок «Захист»?

Георгій Тупчій: Усе надзвичайно просто і головне – швидко. Перший крок – це безкоштовне завантаження застосунку в App Store або Google Play. Далі – реєстрація у кілька кліків.

Перший виклик охорони безоплатний.. Потенційний клієнт може перевірити швидкість і якість роботи мобільної тривожної кнопки, викликавши екіпаж. Після натискання кнопки сигнал тривоги передається трьом найближчим нарядам, які приймають її протягом 15 секунд. 

За шість хвилин патруль «Венбест» прибуває на місце призначення. Так швидко, бо ми використовуємо унікальний вебсервіс, що миттєво розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Група швидкого реагування бачить, хто зробив виклик. У ситуаціях, де небезпека комусь загрожує, кожна хвилина є важливою, тому охоронці «Венбесту» працюють з повністю автоматизованою системою передачі інформації, що прискорює процес роботи.

Застосунок «Захист»

Застосунок «Захист»

Чи відчували ви тиск на компанію з боку держави з початку повномасштабної війни?

Георгій Тупчій: Тиску немає вже понад 10 років. Не було його і після 24 лютого 2022-го. Якщо компанія прозоро і регулярно сплачує податки, офіційно працевлаштовує співробітників і дотримується всіх правил і норм, яких вимагає українське законодавство, то жодних питань у держави не виникає. Так, перші кілька місяців після повномасштабного вторгнення нам, як і іншим компаніям, було важко, але ми продовжували вчасно виплачувати працівникам зарплату, допомагали військовим автомобілями й технікою.

Однак є інша масштабна проблема нашого сектору – це існування компаній, що працюють поза законом і не сплачують податків. Як показує звітність нашого HR-відділу, сьогодні 52% кандидатів відмовляються працювати офіційно, але зрештою знаходять роботу. Це означає, що роботодавці дозволяють працювати «в чорну», хоч це неприпустимо.

52% кандидатів відмовляються працювати офіційно

52% кандидатів відмовляються працювати офіційно

Євген Лихожон: Це питання потребує висвітлення та унормування, бо державні органи не викривають компанії, які працюють нелегально, тим самим заохочуючи такі способи роботи сектору. Звісно, це має негативний вплив на економіку України й вимагає термінових змін та впровадження законів, які могли б виправити ситуацію.

Стосовно тиску конкретно на нашу компанію – його не було. Я взагалі хочу підкреслити, що у такий складний час саме держава потребує допомоги з боку відповідального українського бізнесу. Окрім того, що «Явір-2000» сплатила за 2022–2023 роки в бюджет України майже пів мільярда гривень податків та зборів, також була й інша неодноразова допомога країні з нашого боку. 

За перший рік повномасштабної війни ми передали 11 повнопривідних автівок, численні зарядні пристрої, водонагрівачі та тепловізори Силам оборони. Було безкоштовно встановлено відеонагляд на трьох важливих стратегічних обʼєктах України. 

До того ж у нас організовано та налагоджено власне виробництво деяких видів продукції та комплектуючих для оборонних цілей країни. Це дало змогу передати тисячі комплектуючих до зброї AR-15 та АК різного калібру, тисячі фляг, сотні бронежилетів-плитоносок, берців та комплектів сезонної форми. Наразі ми продовжуємо розробляти продукти для наших військових: цього місяця випустили надійний, зручний та міцний пристрій Loader для швидкого спорядження магазинів АК-набоями. Звісно, ми і надалі будемо підтримувати наших захисників та захисниць. 

Компанія «Венбест»

Українська група охоронних компаній, створена у 1991 році. Сьогодні одна з найбільших недержавних охоронних структур України. Клієнтами компанії є великі ритейл-мережі, фінансові установи, служби доставки та інші категорії клієнтів.

Понад 85 205 обʼєктів охороняють фахівці «Венбест». Компанія працює на всій території України.

Компанія «Явір-2000»

Група компаній «Явір-2000» була створена в 1994 році. Надає послуги з фізичної, технічної, інформаційної, банківської, пожежної й техногенної безпеки в усіх регіонах України.

Патрулі «Явору-2000» реагують на сигнали охоронної сигналізації у 372 населених пунктах України. Компанія пропонує охорону житла, бізнесу, автомобіля, особисту охорону, пожежну і техногенну безпеку, проєктування і монтаж систем безпеки й має 436 групи швидкого реагування. Під охороною компанії наразі знаходяться понад 70 000 об’єктів. 

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине