ЦУМ Київ
Категория
Партнерский материал
Дата

АРТ-СЕЗОН у ЦУМ Київ. Українська земля

2 хв читання

Вітрини в ЦУМ Київ

Новий арт-сезон у ЦУМі, натхненний українською землею і кінематографічними ландшафтами, запрошує у віртуальну подорож Україною. Уявіть, як заломлюється світло та парує земля, як сяє Чумацький Шлях у темну ніч і як лопотять вітрила на Дніпрі, як відбивається світанкове сонце на рожевих озерах, як шелестять крони вікових лісів на карпатських хребтах і мерехтять у соляних шахтах кристали, утворені прадавніми морями

Важливу роль у виборі дизайнерських та арт-об’єктів українських митців, що інстальовано в вітринах ЦУМу цього сезону, відіграли натуральні матеріали – скло, метал, глина, камінь, що відображають природні ресурси нашої землі.

У вітрині, обрамленій рожево-золотистими тонами, які нагадують схід сонця над рожевими озерами та мерехтіння води під ніжними променями, дзеркальні об’єкти з гутного скла Руслана Лучка здаються перламутровими краплями.

ЦУМ Київ

Ламана геометрія іншої вітрини викликає асоціації з залізорудними кар’єрами чи відкритими базальтовими копальнями. Натомість кераміка Софії Горбачевської – текуча і пливка, як вигини людського тіла. 

ЦУМ Київ

Далі – стрімкі степові стежки, що розходяться, переплітаються, біжать паралельно, як лінії долі на руці країни. Керамічні скульптури Gorn Ceramics із колекції «Храми» схожі на старі замки, що від вітру, снігу й сонця втратили симетрію і чіткість форм.

ЦУМ Київ

Коли ковзаєш поглядом по старих лісах, що вкривають гірські схили, то не здивуєшся, якщо раптом між деревами побачиш DIDO. Керамічні скульптури MAKHNO Product вийшли з традицій української зооморфної кераміки і язичницького фольклору.

ЦУМ Київ

Дивовижний світ підземних печер із галереями, гротами, озерами та сталактитами уособлює п’ята вітрина. Атмосферу простору в ній організовує дзеркало в синій масивній рамі Panoptikum Collections, схоже на фрагмент розбитої стіни, крізь яку людина має пройти, щоб втілити свої істинні бажання.

ЦУМ Київ

Вітрина, що втілює ідею української ночі – безшелесної і глибокої, – доповнена гіпсовими скульптурами «Куби» Христини Рідзель. Вони геометрично-абстрактні лише на перший погляд: придивившись, ми побачимо в них частини людського тіла. 

ЦУМ Київ

Плавні лінії та форми вітрини, що нагадують коси річок серед рівнини, гармонійно доповнені скульптурами Gorn Ceramics із колекцій «Корали» й «Храми» з заворожуючими текстурами і формами коралових утворень.

ЦУМ Київ

Усі образи у вітринах стилізовані одягом і аксесуарами провідних українських дизайнерів: Frolov, Ksenia Schnaider, T.Mosca, Ruslan Baginskiy, Six, Litkovskaya, Anna October, Bevza, Why Me, Heart Rate, Riot Division, Act.1, Kachorovska, Bagllet, Vikele Studio, Bagpack, Huru, Solo for diamonds, Sova, Grains De Verre, Mari b, Poche Jewelry, Ochis, Gunia Project, Gushka, Yakush, Amaze Vase, Clay Kyiv, Oselya Home and Garden. Представлені бренди можна придбати у ЦУМ Київ.

Подорож у світ українського мистецтва та дизайну продовжується й всередині ЦУМу спеціальними поп-апами з ексклюзивними арт-об’єктами від українських митців.

ЦУМ

Дивовижні тумба та комод із колекції «Bubbles», Panoptikum Collections.

ЦУМ

Скляні скульптури із серії «Покинуті місця», Руслан Лучко.

ЦУМ

Скляні об’єкти «Memories», Михайло Деяк.

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине