Ексклюзивна колекція Anna October & ЦУМ Київ
Категория
Партнерский материал
Дата

Ексклюзивна колекція Anna October & ЦУМ Київ

1 хв читання

Розроблена в співзвуччі з улюбленими місцями рідного міста, ексклюзивна колекція Anna October & ЦУМ Київ стала втіленням відчуття романтичного літнього побачення – з собою, містом чи коханою людиною. Розповідаємо про неї докладніше

Основою лімітованої «капсули» стали силуетні сукні, які є бестселерами бренду. До колекції увійшли шість суконь, що вже встигли полюбитись модницям з усього світу, та дві пари рукавичок, які стануть чудовим доповненням образу. 

Ексклюзивна колекція Anna October & ЦУМ Київ /Фото 1

Кожна одиниця була вручну оздоблена бісером. Декоративні елементи відсилають до символів, які асоціюються з Києвом: каштани з жетонів метрополітену, пахуча липа та тендітні квіточки, що немов зійшли з кремової верхівки знакового «Київського» торта.

Ексклюзивна колекція Anna October & ЦУМ Київ /Фото 2

«Для цієї колекції ми створили вбрання, в котрих хочеться безупинно гуляти Хрещатиком, їсти морозиво в Ботанічному саду, слухати Дніпро, закохувати та закохуватись», – розповідає засновниця бренду Анна Октябрь.

Це своєрідний любовний лист, в якому дизайнерка щиро ділиться власним баченням прекрасного.

Ексклюзивна колекція Anna October & ЦУМ Київ /Фото 3

«Цього року ми хотіли презентувати нашим клієнткам колекцію з тендітними сукнями до сезону випускних, аби кожна змогла відчути себе ніжною та жіночною в особливий день. Команда бренду Anna October додала в колекцію частинку Києва у вигляді знайомих усім символів, що робить її особливою», – коментує баїнг- та ритейл-директорка ЦУМу Ольга Чайка.

Сукні з капсульної колекції можна придбати на третьому поверсі ЦУМу та на сайті.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине