сер Брендон Льюїс /Getty Images
Категория
Партнерский материал
Дата

Колишній британський міністр юстиції очолив Наглядову раду інвестиційної компанії LetterOne

Колишній британський міністр юстиції сер Брендон Льюїс Фото Getty Images

Зареєстрована в Люксембурзі інвестиційна компанія LetterOne є власником низки великих європейських компаній, у тому числі нідерландської Veon – власниці українського оператора мобільного зв’язку Київстар.

Як повідомили компанія LetterOne та британське видання Financial Times, колишній британський міністр юстиції сер Брендон Льюїс очолив Наглядову раду цієї компанії.

Сер Брендон Льюїс – досвідчений ексміністр кабінету міністрів Великої Британії, який більше 10 років працював на різних посадах в уряді, зокрема в команді Бориса Джонсона. Як колишній міністр юстиції та лорд-канцлер Великої Британії, сер Брендон Льюїс використовуватиме свій досвід у LetterOne, щоб захистити та підтримувати понад 100 000 робочих місць, які LetterOne створила та підтримує в Україні, Європі та Сполучених Штатах.

Призначення пана Льюїса демонструє рішучість інвестиційної компанії LetterOne розробити нову модель управління, яка буде повністю незалежною від засновників. Нинішній менеджмент LetterOne уже здійснив низку кроків, які спрямовані на дистанціювання компанії від її акціонерів – російських громадян, які потрапили під санкції ЄС та Великої Британії. Призначення Брендона Льюїса та інших членів Наглядової ради остаточно завершує процес відокремлення компанії від засновників – підсанкційних громадян. Таким чином, LetterOne остаточно вийшла з усіх російських активів, не сплачує жодних податків до бюджету держави-агресора, офіційно засудила злочинне російське вторгнення та надає необхідну допомогу та сприяння Україні.

Як заявив сер Брендон Льюїс, «LetterOne пройшла величезний шлях із моменту злочинного вторгнення Путіна в Україну. Тепер вона повністю відокремлена від своїх засновників, які перебувають під санкціями, і зосереджена на інвестиціях, життєво важливих для Великої Британії, Європи, України та Сполучених Штатів».

З нагоди призначення Брендона Льюїса керівник ради директорів LetterOne Мервін Девіс заявив, що «призначення сера Брендона Льюїса ґрунтується на рішучих змінах, які ми зробили після незаконного та аморального вторгнення Росії в Україну. Сер Брендон Льюїс має багатий досвід і допоможе створювати та підтримувати понад 100 000 робочих місць у понад 40 компаніях у Великій Британії, Україні, ЄС та США. Це рішення стало результатом швидких і рішучих дій, які ми вжили, щоб віддалити компанію від засновників, на яких поширюються санкції. Вони не беруть участі в бізнесі чи процесах прийняття рішень компанії; у них немає доступу до приміщень, інфраструктури, людей, коштів або будь-яких ресурсів компанії; їм не будуть виплачуватися дивіденди чи інші розподіли. Ми невтомно працювали з регуляторами у Великій Британії, ЄС та інших країнах для створення такої системи управління, яка відповідає їхнім законодавствам, і це призначення продовжує демонструвати успіх нової моделі, яка гарантує повну незалежність від засновників».

LetterOne є визнаною, успішною довгостроковою інвесторкою в критично важливі сектори в Європі, Великій Британії, США та інших регіонах. Компанія вносить довгострокову перспективу в інвестиційні рішення та підтримує робочу силу з понад 100 000 співробітників. LetterOne зробила значний внесок у допомогу тим, хто постраждав від незаконної війни в Україні. У рамках цієї програми компанія зробила пожертви для World Vision, ICMEC, UNICEF, UNHCR, Direct Relief, LUkraine, IsraAID та інших програм, спрямованих на надання допомоги українцям, які постраждали від війни.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине