Информация о Алла Ванецьянц

Голова правління Акціонерного банку “Південний”

Алла Ванецьянц

Усе професійне життя Алли пов’язане з банком «Південний». Саме тут у 1998 році вона розпочала кар’єру з посади економіста та пройшла шлях до голови правління.

За цей час банк «Південний» став одним із лідерів на ринку в корпоративному сегменті та посів 11-те місце за активами у банківській системі. Активи банку збільшились на 16 млрд грн, а клієнтська база зросла на 350 тис. користувачів. Але своїм найважливішим внеском Алла називає побудову сильної системи управління та створення культури змін.

Вважає, що кожного вечора робити уроки разом з донькою – це досягнення для жінки, захопленої роботою.

“За гроші неможливо купити нічого по-справжньому важливого. Хіба що досвід”

  • У роботі мій драйв – це сам шлях. Що суттєвіший результат, то складніший шлях до нього. Але саме він дає досвід і можливість перейти на новий рівень зрілості.
  • Головне завдання лідера – це надихати інших на досягнення, зокрема і власним прикладом.
  • Головна зміна, яка відбулася зі мною протягом останнього року, полягає в тому, що я стала уважнішою до людей. У ситуації невизначеності, коли зовнішнє середовище не дає точок опори, лише спільні цінності та довіра стають джерелом руху вперед.
  • Коли мені потрібне перезавантаження, у пригоді стає велич гір та поганий зв’язок.
  • Я ніколи не шкодую часу на затишний недільний сніданок у родинному колі, який може тривати кілька годин. Такі традиції об’єднують.
Алла Ванецьянц /Фото 1
  • Я вважаю, що на коротких дистанціях утримати баланс робочого і сімейного життя неможливо. Постійний баланс обмежує в розвитку. Щоб зробити важливий стрибок чи в сімейному житті, чи в роботі, потрібно зважитися на перекіс. Саме з таких перекосів народжуються високі досягнення. Тимчасові перекоси в кожну зі сторін – теж своєрідна гармонія.
  • Різниця між мною на роботі та вдома в тому, що на роботі постійно доводиться приймати рішення, тож удома хочеться від цього відпочити. Я можу надзвичайно довго обирати ресторан для вечері, готель для відпочинку або навіть вид транспорту, яким дістатися на відпочинок. Обрати, а потім передумати. А ще, на відміну від роботи, вдома я ніколи не взуваю підбори, сама готую чай, каву і подаю іншим.
  • Я переконана, що будь-яка цінність здобувається самовідданою працею. Наполегливі отримують найкраще.
Алла Ванецьянц /Фото 2

Проєкт реалізовано спільно з компанією Mastercard.

Читати далі > Ганна Самаріна, виконувачка обовʼязків голови правління ПриватБанку, CFO.

Материалы по теме