Информация о Євген Кудрявець

29 років, Перший заступник міністра освіти та науки України. Відкрив для українських школярів понад 30 міжнародних конкурсів та олімпіад

Євген Кудрявець /из личного архива

«30 до 30: Творці майбутнього»

Євген Кудрявець розвиває в Україні освітню дипломатію. Спочатку він курував міжнародний напрям у Малій академії наук, а з червня 2023 року очолює його у Міністерстві освіти та науки.

Зусиллями Кудрявця українські учні змогли взяти участь більш як у 30 міжнародних конкурсах та олімпіадах. Зокрема це престижна Олімпіада геніїв, яка проходить у США. Також у 2021-му Україна першою у світі отримала від США ліцензію на створення національної Олімпіади геніїв.

Гран-прі в одній з номінацій здобула школярка з Херсона, яка на той час перебувала в окупації та завантажувала відео з проєктами у відділенні «Нової пошти», бо лише там був доступ до інтернету.

Кудрявець – один з ініціаторів створення сучасного Музею науки у Києві та проєкту «Лекції майбутнього» від нобелівських лауреатів. У квітні – липні 2022-го онлайн-лекції для українців прочитали 39 всесвітньовідомих науковців.

«Робота Євгена в Малій академії наук допомогла багатьом талановитим дітям, сприяла популяризації науки серед молоді та вивела цю інституцію на міжнародний рівень», – заступник міністра освіти й науки, учасник списку «30 до 30» 2022 року Дмитро Завгородній.

Участие в рейтингах