Информация о Ігор Дикун

29 років, Командир розвідувального батальйону 5-ї окремої штурмової бригади, Герой України. У бойових умовах сформував і підготував розвідувальний батальйон

Ігор Дикун /Роман Николаев

«30 до 30: Творці майбутнього»

«Основна моя мета – зробити все, щоб кожен боєць довіряв мені, наче своїм батькам, та здійснювати бойову підготовку на належному рівні», – каже Дикун. І додає: саме тоді солдат здатен ефективно виконувати надважкі завдання, які стоять перед підрозділом розвідки. «Людина повинна знати, що ти витягнеш її з будь-якої халепи, якщо на завданні щось піде не так», – пояснює він.

Дикун очолив батальйон у березні 2023 року, формував його в умовах бойових дій. Паралельно підрозділ виконував бойові завдання під Бахмутом. Це було непросто, адже доводилося поєднувати підготовку з боями, зізнається він.

Підготовці бійців Дикун приділяє особливу увагу. «Солдатів потрібно не жаліти, солдатів потрібно берегти, – каже комбат. – А вберегти можливо лише виснажливою бойовою підготовкою». У цьому процесі, вважає Дикун, важливо показувати власний приклад. «Незважаючи на посаду, береш і разом з бійцями пробігаєш 10, 15 чи 20 км», – каже він.

Дикун – Герой України. Це звання отримав за те, що навесні 2022 року у вуличному бої на околиці Ірпеня власноруч знищив дві одиниці техніки та з десяток солдатів противника, тим самим завадивши оточенню українських військових.

Про що ви мрієте?

Побачити українську державу сильною, вільною, європейською та чистою від внутрішнього розбрату.

Участие в рейтингах