Информация о Михайло Мудрик

22 роки, Футболіст. Найцінніший український талант з часів Андрія Шевченка

Михайло Мудрик /Getty Images

«30 до 30: Творці майбутнього»

У січні 2023-го вихованець «Шахтаря» поставив рекорд в українському футболі. Мудрик перейшов до «Челсі» за €100 млн, який конкурував за юного таланта з лондонським «Арсеналом».

«Велике випробування для нас – щоб він почувався комфортно та розкрив свій дивовижний талант», – казав після одного з матчів головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно.

Головна перевага українського футболіста – неймовірна швидкість. Із показником 36,6 км/год він найшвидший гравець в історії «Шахтаря» і один з найшвидших у світовому футболі. З минулого літа Мудрик займається з персональним тренером. Ціль додаткових тренувань – збільшення міці, швидкості та витривалості.

У Лондоні Мудрик тільки намагається закріпитись в основному складі «Челсі». На його рахунку 747 хвилин і дві гольові передачі в матчах Премʼєр-ліги і Ліги чемпіонів. А також один гол у товариській зустрічі проти «Брайтона» (на 10 серпня).

Як тебе змінили гроші?

Слава богу, що вони є, тому що це можливості. Але я настільки про них не думаю, що інколи забуваю, в який день надходить зарплата.

Чого очікувати від тебе у новому сезоні?

Чим більше очікуєте від події, тим менше шансів, що очікування виправдаються. Я запевняю: все під контролем, все буде у свій час, і все буде гаразд. Не сумнівайтеся в мені, просто майте терпіння і віру.

З інтервʼю каналу «Бомбардир»

Участие в рейтингах