Информация о Олена Ворона

операційна директорка компанії «Агротрейд»

Олена Ворона /предоставлено пресс-службой

Профайл

Досье
43 роки

50 лідерок України 2023

Головне досягнення:

«Хлопці мають перемогти в бою, ми маємо перемогти на землі», – каже операційна директорка компанії «Агротрейд» Олена Ворона. Компанія, якою керує топменеджерка, належить бізнесмену Всеволоду Кожемяку, який після повномасштабного вторгнення створив і очолив бойовий підрозділ «Хартія». 

Ворона називає підлеглих «аграрними військами». У цьому небагато перебільшення: співробітникам «Агротрейду» довелося розчищати поля від уламків ракет, снарядів, техніки, працювати на окупованих територіях. Більша частина земельного банку «Агротрейду» розташована у регіонах, які значно постраждали від війни, – у Харківській, Сумській, Чернігівській областях. «Ми мали неокупованими лише 20 000 га, але й вони були в небезпечній зоні, – розповідає Ворона. – Ми не знали, чи зможемо існувати як бізнес, доки Україна не здобула перемогу на полі бою». 

«Агротрейд» під керівництвом Ворони зберіг довоєнні штат і зарплати, зібрав понад 320 000 т нового врожаю зернових та олійних культур і експортував 350 000 т агропродукції. Це більше, ніж у 2021 році.

Участие в рейтингах