Информация о Роман Лозинський

29 років, Народний депутат України, старший матрос ССО. Депутат, який пішов служити до Сил спеціальних операцій і виконував бойові завдання

Роман Лозинський /из личного архива

«30 до 30: Творці майбутнього»

«Я повністю переконався, що росіяни зупиняться там, де їх зупинять українці зі зброєю», – каже народний депутат України Роман Лозинський. 24 лютого 2022 року він змінив крісло у Верховній Раді на спальник та «піксель». Перший заступник голови комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування пішов служити звичайним матросом до морського центру Сил спеціальних операцій. З літа 2022 року він займався аеророзвідкою, знищував ворожу техніку ударними дронами, виконував завдання у складі бойових груп. Нині – на тиловій роботі, відповідає за забезпечення.

Політикою Роман почав займатися ще студентом – політологом Львівського національного університету. У 2015-му приєднався до Української галицької партії та балотувався у Львівську міськраду. Стажувався в канадському парламенті, був керівником «Школи молодої еліти» у Львові – освітньої платформи, мета якої створити команди лідерів з молоді. У 2019-му був обраний народним депутатом України за списком партії «Голос».

Невдовзі Лозинський планує повернутися до активної депутатської діяльності – нині він у службовому відрядженні у ВР. Проте військову справу не залишить: займатиметься забезпеченням підрозділу. Як депутат – працюватиме над проблемами інклюзивної інфраструктури, реінтеграції ветеранів тощо.

Як до вас ставилися побратими, коли дізнавалися, що ви депутат?

Це весела частина служби, коли твій побратим, який, умовно, провів поряд кілька тижнів чи місяців, дізнається, що ти народний депутат. Деякі були шоковані або ж думали, що це жарт. Перепитували, чи справді з Верховної Ради, з Києва? Потім довга мовчанка, а далі ураган різних запитань та дискусій.

Участие в рейтингах