Информация о Тетяна Калугіна

генеральна директорка «Корум Дружківський машинобудівний завод»

Тетяна Калугіна /из личного архива

Профайл

Досье
61 рік

50 лідерок України 2023

Головне досягнення:

Від роботи Дружківського заводу, що входить у «ДТЕК Енерго», залежить функціонування вуглевидобувних підприємств та стабільність української енергосистеми, каже Калугіна. Через втрату зовнішніх замовлень, на які припадало майже 50% виторгу, у 2022 році підприємство скоротило виробництво та штат більше ніж удвічі. Під керівництвом Калугіної у квітні Дружківський завод перевезли в Дніпро. «Завдяки релокації нам вдалося зберегти завод та його експертизу», – каже Калугіна. Завдання на 2023 рік – повернутися на довоєнний рівень виробництва і виторгу. Калугіна – єдина жінка – директор машинобудівного заводу в Україні.

Як змінилася роль лідера під час війни?

Треба бути одночасно опорою для колективу та центром ухвалення рішень. Завод повинен працювати, оскільки наша продукція потрібна шахтарям і країні – ось мій головний меседж для колективу, за яким пішли люди.

Особиста ціль на цей рік:

Закінчити релокацію. Вибудувати всі технологічні ланцюжки, аби завод працював як годинник. І,переконавшись, що у колективі здорова робоча атмосфера і все у нас добре, піти на два тижні у відпустку, щоб побути із сімʼєю.

Участие в рейтингах