Информация о Вадим Мельник

29 років, Власник Dronehub. Створив інноваційне рішення на ринку дронів

Вадим Мельник

«30 до 30: Творці майбутнього»

Вадим Мельник з дитинства був фанатом робототехніки: вигравав олімпіади, конкурси, створив власну команду. Закінчив Вищу школу інформаційних технологій та менеджменту Польщі. Там же почав працювати й займатися бізнесом.

Його компанія Dronehub виробляє автономні зарядні станції для дронів та хмарне програмне забезпечення для автоматичного моніторингу і перевірок. «Кожен дрон має фундаментальний недолік – після 30–40 хвилин польоту потрібно, щоб пілот узяв керування, приземлив дрон та замінив батарею», – пояснює Мельник. Пристрій, який розробила компанія підприємця, вирішує цю проблему: літальний апарат сам приземляється в хаб, де відбувається заміна батареї. Мельник оцінює цій ринок у $15 млрд.

Dronehub у 2023 році планує поставити близько 50 станцій клієнтам, серед яких виробники безпілотників з ЄС, США та Південної Кореї. Крім приватних компаній, Мельник співпрацює з Європейським оборонним агентством та Європейським космічним агентством.

Виторг Dronehub у 2022 році становив €2,6 млн.

Що б ви порадили собі на старті кар’єри?

Маю схильність 10 разів переосмислювати всі свої кроки і аналізувати всі можливі негативні сценарії. У бізнесі цей підхід буває деструктивним: краще прийняти рішення та продовжувати рух, ніж аналізувати без кінця і стояти на місці. Don’t overthink, don’t overcomlicate.

Участие в рейтингах