VBET Foundation працює в Україні над реалізацією гуманітарних проєктів
Категория
Партнерский материал
Дата

VBET Foundation працює в Україні над реалізацією гуманітарних проєктів

1 хв читання

В Україні з гуманітарною місією працює благодійний фонд VBET Foundation, основним меценатом якого є організатор азартних ігор – компанія «VBET Україна». 

Визначено чотири основні напрямки діяльності VBET Foundation: підтримка гуманітарних проєктів для цивільного населення, відновлення спортивної інфраструктури, реалізація освітніх та культурних проєктів, медична реабілітація.

VBET Foundation

З початком операційної діяльності VBET Foundation підтримав декілька проєктів. За запитом ГО «Збірна журналістів України» переказано кошти для будівництва спортивного майданчика для дітей-сиріт зі сходу України в Будинку дитини №1 у Львові. 

Також VBET Foundation підтримав ініціативу «Відкрий своє серце для України» від БФ «Футбол для України», ініціатором якого є Олександр Зінченко, капітан Національної збірної України з футболу. Фонд перерахував благодійний транш на відбудову будинків у селі Ягідне Чернігівської області. Населений пункт перебував в окупації, будинки багатьох мешканців було знищено, а самі вони вимушено переховувались у підвалі школи. Нині в Ягідному тривають відновлювальні роботи. 

Наразі менеджмент фонду працює над реалізацією інфраструктурного проєкту в Києві та акумулює допомогу кільком дитячим будинкам у різних областях України.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине