Информация о Drozdov&Partners

Олег Дроздов, Креативні індустрії

Drozdov&Partners /из личного архива

Профайл

Город
Харків/Львів

Архітектурно бюро Олега Дроздова одна з авторитетніших і знаних проєктних компаній країни. За 25 років у портфоліо Дроздова зібрались десятки знакових проєктів як в Україні, так і Європі. Чи не більш ніж виразною архітектурою, Дроздов відомий етичною безкомпромісністю. «До війни нам вдалось відійти від суто комерційних проєктів, наприклад, житла, а сфокусуватись на розробці і будівництві публічних просторів — спортивних, культурних, освітніх», — каже Дроздов. Він говорить, що 2022-й мав стати піковим для компанії — майже півтора десятка масштабних проєктів, два з яких у Швейцарії. Дохід компанії мав сягнути $1 млн. Війна поставила на холд будівництво в Україні. Дроздов, після релокації бюро у Львів, сфокусувався на допомозі внутрішньо перемішеним особам, зробили придатними для існування під два десятки прихистків. 

Зараз у бюро новий великий проєкт — команда Дроздова виграла конкурс на створення 24 000 кв м житла в рамках львівського Unbroken (госпіталь, центр реабілітації). 

Інший фокус Дроздова — освіта, він президент Харківської школи архітектури (переїхала у Львів).

«Дивлюсь на цей етап як підготовчий до величезної роботи, яка на нас чекає під час відновлення, — каже архітектор, — Ця війна — цивілізаційний вибір України, і нам треба привести українські міста у відповідність до цього вибору».    

Рядом в рейтинге «Next250»
DOU/Djinni
Максим Іщенко
159 млн грн* (DOU+Djinni)
DVE /предоставлено пресс-службой
Єгор та Аліна Долініни
300 млн грн
Участие в рейтингах