Информация о Костянтин Дудченко

27 років, Співвласник та керівний партнер у Prostir.coffee (Херсон, Івано-Франківськ), засновник брендів «Херсонська кава» та «Крамниця «Спільне». Втративши бізнес у Херсоні, з нуля створив новий в Івано-Франківську

Костянтин Дудченко /из личного архива

«30 до 30: Творці майбутнього»

У березні 2022 року Дудченко з родиною виїхав з Херсона, де мав виробництво з обсмаження кави, школу бариста та кав’ярню Prostir. coffee. В Івано-Франківську почав з нуля, інвестувавши в новий бізнес $5000, відкладені на весільну подорож.

За півтора року великої війни Дудченко з дружиною Поліною відкрили в Івано-Франківську кав’ярню Prostir.coffee, офлайн крамницю українських продуктів «Спільне» та разом із партнерами – два заклади фаст-фуду «Шаурмакс». Після звільнення Херсона відновили роботу своєї кав’ярні у рідному місті.

Представляючи крамницю «Спільне» Костянтин пояснював, що ним і його дружиною керує жага створювати нове навіть в складні часи. В крамниці представлені виключно товари від українських крафтових виробників. Дудченко вдалося зібрати майже півсотні постачальників з 200 найменуваннями продукції.

Ще один проєкт підприємця – «Херсонська кава» – марка кави власного обсмаження, яка продається через власний інтернет-магазин, кав’ярні та на маркетплейсі Rozetka.

Особиста ціль

Я хочу жити в Україні, розвивати туризм на півдні, а також український продукт. Аби за п’ять років люди купували не хамон чи прошутто, а мацик чи богук (сиров’ялене поліське м’ясо), щоб замість новозеландських вин у ресторані замовляли Biologist з Київської області. Глобально я хотів би працювати над зміною парадигми того, що закордонне – краще. Зараз саме той час.

Участие в рейтингах