Информация о Вікторія Михайльо

Голова правління Альфа-Банку Україна

Вікторія Михайльо

В Альфа-Банку Вікторія працює 25 років. За її керівництва відбувся унікальний для банківського ринку процес злиття Альфа-Банку Україна й Укрсоцбанку, що тривав три роки. Але найбільшим професійним досягненням Вікторія вважає свій внесок у створення унікального культурного коду, що вирізняє команду Альфи серед інших банків. Саме завдяки своїм співробітникам Альфа-Банк завжди серед лідерів банківського сектору.

Вікторія каже, що й у бізнесі, й у житті намагається не грати за чужими правилами. У вільний від роботи час подорожує, займається танцями та йогою. А ще – пишається досягненнями своїх доньок.

“Усе в житті повинне бути своєчасним. Ні добрим, ні поганим, а саме своєчасним”

  • У роботі мій драйв – це люди, з якими я досягаю поставлених цілей, реалізую проєкти та вирішую складні завдання. Саме люди є для мене найбільшою цінністю як у бізнесі, так і в особистому житті. 
  • Для мене конкуренція – це чесне змагання за єдиними правилами.
  • Головне завдання лідера – мотивувати свою команду робити щось за звичними межами. Бо, як казав Волт Дісней: «Це така собі забава – робити неможливе». Важливо правильно ставити цілі й визначати пріоритети, а також створювати позитивну та продуктивну атмосферу.
  • Моя головна зміна за останній рік – це вища адаптивність. Я стала більш уважно й відповідально ставитися до власного здоров’я, здоров’я своїх близьких і колег. І вимагаю цього від оточення, бо переконана, що людське життя – найбільша цінність. 
Вікторія Михайльо /Фото 1
  • Я тримаю баланс робочого та сімейного життя завдяки не кількості, а якості проведеного разом часу. Якщо мої діти за годину нашого спілкування отримують мою цілковиту увагу, любов і фокусування лише на їхніх питаннях і завданнях, то в цей день я можу приділити бізнесу більше часу. 
  • Я не готова відмовитися від чогось одного заради іншого. Я живу в балансі й задоволена тим, як влаштоване моє життя.
  • Мені допомагає перезавантажитися час, проведений з моїми дітьми, зустрічі з друзями, подорожі, книжки й медитація.
  • Я б порадила собі у 20 років робити все своєчасно, жити та працювати в задоволення. Тоді я б не сприйняла більшість мудрих порад, оскільки для усвідомлення цінності деяких речей просто потрібно отримати власний досвід.
Вікторія Михайльо /Фото 2

Проєкт реалізовано спільно з компанією Mastercard.

Читати далі > Лія Мороховська, заступниця голови правління з роздрібного бізнесу в Банку Восток.

Материалы по теме