Інформація про Лія Мороховська

Заступниця голови правління з роздрібного бізнесу в Банку Восток

Лія Мороховська

Свою першу освіту Лія отримала на хімічному факультеті та ще в університеті зрозуміла, що її справжнє захоплення – фінанси. Не відкладаючи свою мрію, на четвертому курсі почала працювати в банку і з часом здобула другу вищу освіту в економічному університеті. З того часу 25 років присвятила банківській сфері. 

У Банку Восток відповідає за роздрібний бізнес. Веде спільний проєкт з мережею супермаркетів «Сільпо» зі створення та впровадження нового мобільного застосунку Банк Власний Рахунок. Разом із командою доcягла того, що Банк Восток у рейтингу за обсягом чистих активів з 154-го місця став 18-м та увійшов до трійки найбільших банків з приватним капіталом. 

Але найкращим проєктом у житті вважає своїх трьох дітей.

“Немає нічого неможливого для людини з інтелектом. Якщо ти поставив собі мету, потрібно докласти максимальні зусилля, щоб її досягти”

  • Головне завдання лідера – бути членом команди, обʼєднувати, задавати тон і відчувати настрій.
  • Для мене конкуренція – це життя. Щоб залишатися на тому ж місці, треба весь час бігти вперед. Якби не було конкуренції, в хорошому сенсі цього слова, то не було б і прогресу. А прогрес – це життя.
  • Мої головні зміни за останній рік, як і для всього світу, повʼязані з пандемією. Я навчилася повноцінно працювати з дому, одночасно вести наради в Зумі й готувати обід. А головне – отримувати від цього несподіваного режиму задоволення.
  • Я ніколи не шкодую часу на дрібниці, які можуть принести задоволення близьким людям.
Лія Мороховська /Фото 1
  • Я тримаю баланс робочого та сімейного життя завдяки кільком додатковим годинам у добі. Насправді це складно поєднувати і я часто замислююся про те, що хотілося б більше уваги приділяти родині.
  • Я б порадила собі у 20 років ще більше цінувати справжніх друзів. І по роботі, і в житті. І віддавати перевагу їм перед тимчасовими діловими партнерами або знайомими.
  • Різниця між мною на роботі та вдома в тому, що на роботі я значно мʼякша, ніж удома.
Лія Мороховська /Фото 2

Проєкт реалізовано спільно з компанією Mastercard.

Читати далі > Алла Ванецьянц, голова правління Акціонерного банку «Південний».

Матеріали по темі