Информация о Віталій Гордієнко

24 роки, Кіноблогер, актор, засновник YouTube-проєкту «Загін кіноманів». Найпопулярніший кіноблогер України

Віталій Гордієнко /Галина Кучманич

«30 до 30: Творці майбутнього»

На 10-й день вторгнення оглядач кіно Віталій Гордієнко вирішив змінити тематику свого каналу «Загін кіноманів». Він почав знімати контент про історію російсько-українських відносин. Відео «Чому не буває «хароших русских?» зібрало понад 1 млн переглядів та 10 000 коментарів. За пів року вторгнення аудиторія каналу збільшилась у чотири рази, а кількість переглядів – приблизно у 30.

Поступово «кіношна» тематичність повернулась. Останні ролики на «Загоні кіноманів» присвячені українським фільмам про війну, творчості Володимира Івасюка та популярним кіномемам.

Гордієнко запустив канал на другому курсі театрального факультету Львівського національного університету у 2017-му. Перші три роки кількість підписників майже не зростала. Допомогли систематичність і наполегливість: блогер почав викладати відео щотижня.

У вересні 2021-го канал став для Гордієнка єдиним місцем роботи. Лише з Patreon він отримує близько $3000 на місяць. За шість років «Загін» виріс із 7000 підписників до 617 000, а кількість переглядів сягнула понад 46,3 млн.

Про що ви мрієте?

Моя мрія – перемога та мир в Україні. Мільйон підписників, співпраця з голлівудськими студіями та кілька ролей в українських фільмах.

«Гордієнко переконує аудиторію споживати українське і цим створює сприятливі умови для прокату фільмів», – учасник списку «30 до 30» 2020 року, режисер Антоніо Лукіч.

Участие в рейтингах
Статьи по теме