Програма підтримки підприємниць України
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Труднощі випробовують, але водночас об’єднують сміливих: 10 грантів українським жінкам на відкриття та розвиток бізнесу

3 хв читання

Амбасадорки проєкту «Програма підтримки підприємниць України» Катерина Сільченко та Катерина Кузьменко

Французький бренд LʼOreal Paris уперше запустив Програму підтримки підприємниць України та надає жінкам 10 грантів на суму 650 000 грн* на розвиток бізнесу в Україні. 

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

95% опитаних жінок-підприємниць України постраждали від впливу війни на їхній бізнес. Заміновані поля та знищені теплиці, згорілі склади та зруйновані виробництва, розграбовані маленькі магазини та великі підприємства – усі ці випробовування щодня доводиться долати сильним та незламним українським підприємницям. LʼOreal Paris роками надихається силою жінок, а місія бренду – підтримувати їх, не залишаючись осторонь і сьогодні.  

Відкрито реєстрацію на участь у першому сезоні проєкту «Програма підтримки підприємниць України». Ця програма є локальною ініціативою української команди LʼOreal Paris та реалізовується спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, ​​який зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді.

Програма передбачає надання 10 грантів на загальну суму 6 500 000 грн* жінкам, хто має бізнес-ідею та мріє реалізувати її. А також тим, хто прагне відновити чи масштабувати вже існуючу власну справу або ж чий бізнес постраждав від наслідків російського вторгнення. 

Для участі протягом листопада необхідно заповнити анкету та подати презентацію власного проєкту за посиланням, після чого буде обрано 30 учасниць. Наступним кроком стане відбір 10 переможниць експертним журі проєкту, серед якого представниці компанії «LʼOreal Україна» та публічні власники/власниці українського бізнесу. Під час відбору особлива увага надаватиметься проєктам, що мають соціально-етичну, суспільно корисну або інноваційну складову, а також фактори, що можуть позитивно вплинути на стан української економіки, а саме: потенціал для створення додаткових робочих місць, гідна презентація українських брендів на міжнародному ринку, позитивний вплив на навколишнє середовище та екологію тощо. Детальніше про умови участі за посиланням.

Крім того, 30 фіналісток матимуть можливість прослухати навчальні лекції від успішних підприємців та підприємниць і поставити запитання особисто. Навчання проводитиметься онлайн та із дотриманням усіх заходів безпеки.  

У фіналі 10 найкращих проєктів отримають гранти по 650 000 грн* на розвиток або створення власної справи.  

Амбасадорками проєкту стали засновниця та креативна директорка бренду The Coat Катерина Сільченко та керуюча партнерка і співзасновниця мережі спортивних студій Smartass Катерина Кузьменко.

«Іноді очевидні речі стають такими тільки після того, як ти їх прожив. Якби хтось на зорі моєї карʼєри поділився зі мною корисними та головне практичними порадами щодо створення бізнесу, я була б тій людині надзвичайно вдячна, адже це вберегло б мене від величезної кількості помилок, які я називаю емпіричним досвідом

Зараз через війну багато бізнесів мали почати своє існування з точки нуль або майже з неї. На мій погляд, важливо ділитися досвідом роботи та методами успішного керування. А ще важливіше – тим, що не працює та чого краще уникати. 

Бо те, що нам здається очевидним, не є таким для багатьох підприємців/підприємниць, які не мали релевантного досвіду. Тому я дуже рада, що у мене є можливість у межах проєкту «Програма підтримки підприємниць України від LʼOreal Paris» ділитися своїм досвідом з іншими та почути їх. 

Іноді необовʼязково проживати власні помилки для того, щоб зрозуміти, що щось не працює. Іноді достатньо проаналізувати схожий досвід та імплементувати висновки інших у власний кейс», – коментує амбасадорка проєкту Катерина Кузьменко.

Катерина Кузьменко

Катерина Кузьменко, керуюча партнерка та співзасновниця мережі спортивних студій Smartass

«Я бачу багато «проявлених» жінок у моєму житті, але одночасно є ті, хто мають ідеї та думки щодо бізнесу, але бояться зробити саме цей перший крок, не можуть зважитись на нього, щоб «проявитись». Цей проєкт для тих, хто в роздумах і зараз знаходиться в кроці від дії, і я хочу підтримати їх, дати поштовх, показати приклад, що все можливо. Мені довелося вже пройти цей шлях, я прожила цей досвід особисто, тепер я тут, щоб надихнути та простягнути руку підтримки тим, хто шукає її, прямуючи до власної мрії», – коментує амбасадорка проєкту Катерина Сільченко.

Катерина Сільченко

Катерина Сільченко, засновниця та креативна директорка бренду The Coat

Повір в те, що ти створюєш, адже ти цього варта!  

Відправляй свій бізнес-проєкт за посиланням

Про L’Oréal Paris

L’Oréal Paris – провідний світовий бренд косметики родом із Франції. Завдяки 114 рокам наукових досліджень та інновацій L’Oréal Paris представляє повний асортимент високотехнологічних косметичних засобів із клінічно підтвердженою ефективністю та безпекою у п’яти категоріях: макіяж, догляд за шкірою, догляд за волоссям, фарбування волосся та чоловічий догляд. 

Це бренд, що поєднує в собі силу науки, експертизи, краси та власного бачення жіночності! 

Адже ти цього варта! 

Website, Youtube

Про UNFPA

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу в сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами фонд працює у 150 країнах і територіях світу, а з 1997 року і в Україні.

Instagram, Twitter

Facebook, Youtube

*Проєкт «Програма підтримки підприємниць України від L’Oreal Paris» проводиться у з 1.11.2023 по 30.03.2024 включно на всій території України за винятком територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях. Заявки на участь у проєкті приймаються з 01.11.2023 по 30.11.2023. Подарунковий фонд проєкту становить 6 500 000 грн (10 грантів по 650 000 грн – сума гранту вказана після стягнення податків і зборів, передбачених чинним законодавством України). Сума, що виплачується переможниці, оподатковується згідно з чинним законодавством України. Сума податку (що охоплює податок на дохід фізичних осіб, а також військовий збір) сплачується організатором проєкту. Загальна сума виплати з урахуванням вищезазначених податків становить 807 454 грн на одну особу-переможницю. Офіційні правила проєкту доступні за посиланням. Строк, визначений для формування подарункового фонду проєкта, може бути переглянутий у випадку досягнення запланованої цільової суми збору.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні