ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ FORBES.UA

Forbes Ukraine поважає права інтелектуальної власності, в т.ч. авторське право інших осіб. В той же час ми очікуємо на дотримання та повагу до наших прав іншими особами. При використанні текстових матеріалів, розміщених на forbes.ua, дотримуйтесь таких правил:

  • Особа, котра бажає використати будь-який текстовий матеріал forbes.ua у своєму онлайн медіа, зобов’язана розмістити активне гіперпосилання на Forbes Ukraine (forbes.ua) у першому ж абзаці такої публікації.
  • Максимальна частка тексту з оригінального текстового матеріалу, що може бути використана в іншому онлайн медіа, на умовах, що містяться в даному документі, не може перевищувати 25%.
  • Заголовок оригінального матеріалу Forbes Ukraine не повинен дублюватися іншими онлайн медіа.
  • Цитати мають бути оформлені в лапках із зазначенням авторства та активного гіперпосиланням на forbes.ua.
  • Фото, графічні матеріали, аудіо- та відеоконтент, будь-які інші елементи forbes.ua, текстові матеріали розміром більшим, ніж 25%, а також використання з іншою метою (наприклад, комерційною), можуть використовуватися іншими особами виключно після отримання відповідного попереднього письмового дозволу від Forbes Ukraine (ТОВ «УЯВИ!»).
  • Максимальна частка передруку рейтингу чи списку Forbes Ukraine, що може бути опублікована в інших медіа чи соцмережах, становить 20% від оригіналу. Тобто якщо це 100 найбільших компаній, то можна оприлюднити 20 учасників, якщо топ-30 найбільших гравців e-commerce, то шість учасників.

У разі порушення особою будь-якого пункту з тих, що тут містяться, Forbes Ukraine (ТОВ «УЯВИ!») залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та відповідних позовних заяв до судових органів.

Дотримання цих простих правил дозволить уникнути порушень авторського права та сприятиме розвитку якісної журналістики.