Vodafone Україна, компанія міжнародної групи NEQSOL HOLDING інвестує 10 млрд грн у розвиток технологій та мереж /пресслужба Vodafone Україна
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Vodafone Україна, компанія міжнародної групи NEQSOL HOLDING інвестує 10 млрд грн у розвиток технологій та мереж

1 хв читання

пресслужба Vodafone Україна

Vodafone Україна планує у 2024–2025 роках інвестувати 10 млрд грн у технологічну та цифрову інфраструктуру країни. Наміри консолідувати зусилля задля розвитку електронних комунікацій та послуг широкосмугового інтернет-доступу зафіксовано у меморандумі, який підписали Міністерство цифрової трансформації, НКЕК та Vodafone Україна. 

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Інвестиції буде спрямовано на розширення покриття мобільним зв’язком та широкосмуговим мобільним інтернетом населення, відновлення зруйнованої внаслідок бойових дій інфраструктури електронних комунікацій, забезпечення функціонування електронних комунікацій під час дії воєнного часу та після його припинення.  

«Співпраця з представниками регулятора та бізнесу є важливим кроком, який дасть змогу обʼєднати зусилля для відновлення та розвитку електронних комунікацій. Разом працюватимемо над тим, щоб зробити послуги максимально доступними для українців, забезпечити сталий звʼязок та доступність мереж. Це особливо важливо в умовах повномасштабної війни», – зазначив Михайло Федоров, віцепремʼєр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації. 

«За два роки повномасштабного вторгнення Vodafone вже інвестував 9,3 млрд грн в інфраструктуру країни. Це рекордний обсяг, який перевищує навіть довоєнні інвестиції 2021 року. За цей час нам вдалося повернути в ефір 900 міст і сіл. При цьому, попри постійні ушкодження мережі та необхідність відновлювати обладнання, ми продовжуємо будувати – 5500 базових станцій вдалося вивести в ефір під час активної фази війни в країні для розширення покриття та ємності мережі, – повідомила Ольга Устинова, генеральна директорка Vodafone Україна. – І ми плануємо не збавляти темпів, адже впевнені, що світ має говорити про Україну не тільки через війну, а й тому що Україна – це сучасні технології, інновації, потужний телеком і IT-сектор, це перша у світі «держава в смартфоні. І ми продовжуємо працювати, щоб так і було». 

Vodafone Україна, компанія міжнародної групи NEQSOL HOLDING інвестує 10 млрд грн у розвиток технологій та мереж /Фото 1

Підписання меморандуму відбулось у межах презентації стратегії розвитку електронних комунікацій. Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами вперше презентували стратегію розвитку електронних комунікацій. Вона містить не лише бачення, а й конкретні дії для відновлення та розвитку сфери. 

Стратегія зосереджена на двох основних напрямах: доступності сталого зв`язку та розвитку сфери електронних комунікацій як фундаменту економіки, а також визначає заходи, потрібні для відновлення та розвитку сфери у воєнний та післявоєнний час. Зокрема, поліпшення послуг споживачам, удосконалення державної політики, створення умови для забезпечення або покращення послуг мобільного зв’язку і фіксованого та мобільного інтернету, інтеграція України до єдиної роумінгової зони з ЄС тощо.

Заплановані інвестиції є підтвердженням того, що для NEQSOL HOLDING, що працює в 11 країнах світу, серед яких Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Нідерланди, Азербайджан і Туреччина, поєднуючи інтереси в телекомунікаціях, енергетиці, будівництві та високих технологіях, Україна є стратегічно пріоритетною країною, розвиток у якій та підтримка якої є важливими для холдингу.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні