ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ FORBES

щодо проходження безкоштовного тестування 

у партнера заходу медичній лабораторії ДІЛА 

1. Просимо вас завчасно ознайомитися з графіком роботи відділень у м. Київ за посиланням https://covid-19.dila.ua/, на вкладці «Де пройти обстеження». 

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ FORBES /Фото 1

2. Пройти дослідження можна в 50+ відділеннях ДІЛА поряд із домом або роботою. Звертаємо також вашу увагу, що є відділення, які працюють за розширеним графіком або навіть цілодобово. 

3. Назва аналізу/тесту, який потрібно обрати та назвати в відділенні (антиген): 

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний. 

4. При візиті у відділення, будь ласка, вкажіть медичній сестрі, що ви учасник заходу, та назвіть промокод «FORBES».

5. Зробити тест можна в період із 01.03 по 03.03.

6. Результати прийдуть на пошту, яку вказали при оформленні замовлення, також вони будуть доступні в особистому кабінеті на сайті dila.ua.

7. ВАЖЛИВО: просимо вас дотримуватися перед тестуванням правила підготовки.

• Рекомендовано за 6 годин до взяття мазків не вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки, не використовувати препарати для розсмоктування, не застосовувати краплі чи спреї для носа та не промивати ніс.

• Рекомендовано за 2 години до взяття мазків не вживати їжу і не пити воду, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби, не полоскати рот/горло та не курити.

Перед взяттям мазка, за наявності рясних виділень із носа, необхідно очистити носові ходи — сильним видихом видалити слиз із носа (висякатися).

8. Якщо будуть виникати питання у відділенні, просимо одразу звертатися за телефонами: Дар’я Суріч 067 444 07 49, Юлія Кевіш 067 126 79 48.

Бажаємо Вам лише негативних результатів антиген тестів.

До зустрічі на Заході!