Світлана Шарамок, генеральна директорка «JTI Україна». /JTI
Категорія
InfoVoice
Дата

Компанія «JTI Україна» додатково інвестує $60 млн в економіку України

1 хв читання

Світлана Шарамок, генеральна директорка «JTI Україна». Фото JTI

«JTI Україна» додатково інвестує близько $60 млн в економіку України протягом найближчих трьох років. Нова інвестиція пов’язана із запуском нового продукту компанії – пристрою для електричного нагрівання тютюну. Про це компанія оголосила 1 липня.

«Нові інвестиції – це важливий крок для будь-якого бізнесу навіть у мирний час. Ми непохитні у своїй вірі в майбутнє України, тому інвестуємо в її економіку зараз, під час війни»,

Світлана Шарамок генеральна директорка «JTI Україна»

Компанія працює на ринку України 25 років і вже інвестувала в економіку понад $400 млн. Окрім цього, «JTI Україна» є одним із найбільших платників податків до бюджету країни. 2023 року компанія сплатила 24,7 млрд грн та увійшла до топ-5 платників податків серед усіх українських компаній. 

«Ми розуміємо, що додаткові інвестиції потрібні Україні зараз як ніколи. І підтримка економіки країни у важкі часи – одне з найважливіших завдань бізнесу»,

Світлана Шарамок

За її словами, з початку повномасштабної війни компанія сфокусувалася на безпеці та добробуті своїх працівників і їхніх сімей, виділяючи на це значні кошти. «Але зараз настав час інвестувати також і в бізнес, посилювати позиції та продовжувати робити свій внесок у майбутнє нашої країни», – сказала генеральна директорка «JTI Україна».

Про «JTI Україна»

«JTI Україна» – один із найбільших виробників тютюнової продукції в Україні. Входить до складу групи компаній Japan Tobacco International, міжнародного тютюнового бізнесу групи компаній Japan Tobacco (штаб-квартира у м. Токіо, Японія). В Україні компанія працює з 1999 року. У центральному офісі в Києві, регіональних офісах та на фабриці у м. Кременчук працює понад 800 людей.

До початку широкомасштабної війни «JTI Україна» виробляла продукцію як для українського, так і для 22 зовнішніх ринків. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні