UNBROKEN
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Unilever виділяє €2 млн на медичну допомогу постраждалим від війни українцям

«Проєкт «Незламна краса» – напрям реконструктивної хірургії Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN). Фото: UNBROKEN

Сьогодні компанія Unilever оголосила про співпрацю з двома соціальними ініціативами – UNBROKEN та U+System. Донацію сумою в €2 млн буде спрямовано на створення умов для професійного лікування українців, які постраждали внаслідок війни.

€1 млн буде виділено на проєкт «Незламна краса», який реалізується у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» (UNBROKEN), що діє на базі Першого медоб’єднання Львова. В межах проєкту буде проведено реконструкцію відділення щелепно-лицьової хірургії та закуплено спеціальне обладнання для відновлення обличчя людям, які отримали травми внаслідок воєнних дій. Реконструкція відділення дасть можливість повертати красу близько 410 пацієнтам на рік, а придбання нового обладнання допоможе оперувати надскладні випадки.

«Проєкт «Незламна краса» – напрям реконструктивної хірургії Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN). Його мета – стирати російський слід з облич українців. Щодня війна калічить сотні людей: унаслідок вибухів, вогнепальних поранень та пожеж вони отримують важкі травми. Наші громадяни потребують надскладних реконструктивних операцій облич та тіла. І з допомогою цього проєкту ми зможемо забезпечити лікарів, які оперують важкі травми обличчя, найкращим обладнанням, а пацієнтів – комфортними умовами перебування. Дуже дякуємо компанії Unilever за підтримку незламних українців», – зазначає Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова

Unbroken /прес-служба

Олена, пацієнтка Unbroken. Фото: Unbroken Фото прес-служба

Також €1 млн буде виділено на підтримку програми «Допомога зараз» (U+Help), яка реалізовується U+System у партнерстві з БО «Благодійний Фонд «КОЛО». Кошти будуть спрямовані на комплексну медичну реабілітацію постраждалих українців. Програма покриває реконструктивно-відновну та ортопедичну хірургію, протезування, фізичну реабілітацію, слухопротезування та психосоціальну реабілітацію. Програма U+Help надає підтримку постраждалим з усієї України, постійно розширюючи мережу локальних пунктів. 

«Ми щиро віримо, що відновлення України починається з відновлення людини, а травми та фізичні вади не повинні виключати людей із суспільства та ставати на заваді повноцінному життю, – каже Олександра Мостепан, СЕО U+System. Важливою частиною нашої реабілітації є включення пацієнта в процес відновлення. Ми вдячні, що за підтримки Unilever зможемо допомогти більшій кількості людей повернутись до повноцінного життя».

U+

Сергій, пацієнт U+. Фото: U+

«Співпраця з Unbroken та U+System – це продовження наших ініціатив для підтримки українців. Ми вдячні партнерам за їхню життєво важливу роботу і раді допомогти в реалізації їхньої місії».

Василь Бовділов, СЕО Unilever Україна

Unilever також пожертвувала понад €15 млн для надання гуманітарної допомоги українцям, тісно співпрацюючи з установами ООН і місцевими неурядовими організаціями, щоб доставляти допомогу туди, де вона найбільше потрібна.

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні