Інформація про Артур Бабич

22 роки, Гумор

Артур Бабич /DR
5 місце
30 найпопулярніших інфлюенсерів

До того як стати популярним, Артур Бабич пас корів і продавав молоко у рідному селі Вільне під Кривим Рогом. Першою соцмережею для блогера був Instagram, який він веде з 2018 року. Невдовзі відео про хлопця з небагатої сім’ї перекочували в TikTok. Бабичу все ще складно усвідомлювати, що хобі «перетворилася на те, що потрібно сприймати як роботу». На перші зароблені в соцмережах гроші блогер орендував квартиру і переїхав туди з молодшим братом Тимуром. На початку 2020 року Артура Бабича запросили в російський проєкт Dream Team House, що просуває популярний серед тіктокерів формат реаліті-шоу в соцмережах. З березня 2020 року Бабич живе в Москві, де знімає відео разом з іншими тіктокерами. Його нова турбота – свіжостворений канал на YouTube, що зібрав уже 560 000 підписників.

Головні факти про Артура Бабича:

  • У 2018 році Артур Бабич завів аккаунт у Musical.ly (тепер TikTok). Спеціалізувався на гумористичних роликах, які знімати допомагав йому молодший брат.
  • У травні 2020 року Бабич розпочав музичну карʼєру, випустивши сингл із піснею «Хлопець простий».
  • Артур Бабич разом із Бʼянкою оновив її пісню 2006 року «Були танці». Сингл із новою версією вийшов на лейблі Sony Music. Ця пісня посідає друге місце у списку «хітів TikTok» 2020 року — десятці треків, що найчастіше використовуються.
  • У 2021 році Артур Самвелович Бабич разом зі своєю дівчиною, Анею Покров, перемогли у премії Nickelodeon Kidsʼ Choice Awards у номінації улюблений «шип» року російських глядачів.
  • У медіатеці у Артура за 3 роки зібралося 12 синглів, останній вийшов у червні 2022 року під назвою «Мармеладкам».
  • На жовтень 2022 року у Бабича в ток 13,6 млн підписників.
Поруч в рейтингу «30 найпопулярніших інфлюенсерів»
Участь в рейтингах