Інформація про Джон, Річард, Чарльз Подпірки

США

Джон, Річард, Чарльз Подпірки /facebook.com/richie.podpirka
$200 млн

«New York Community Bank видав $15 млн Чарльзу Подпірці для купівлі нерухомості», «Чарльз Подпірка придбав багатоквартирну будівлю за $12,5 млн» – час від часу на такі повідомлення можна натрапити на сайтах, присвячених нью‑йоркській нерухомості. Сини Теодора й Кароліни Подпірків, подружжя, яке переїхало до Америки, – Чарльз, Річард (на фото) і Джон – володіють 21 будівлею в Бронксі, Квінсі та на Манхеттені загальною площею майже мільйон квадратних футів і вартістю $200 млн.

За тамтешніми мірками це досить скромний бізнес. Десяти найбільшим рантьє Нью‑Йорка, за даними профільного порталу The Real Deal, належить загалом 184 млн квадратних футів, на яких вони заробляють $7,5 млрд на рік. Крім агентства нерухомості JRC Management брати тримають похоронне бюро.

Українська преса в Америці регулярно повідомляє про благодійність бізнесменів. Вони підтримують Українську греко‑католицьку церкву, Наукове товариство імені Тараса Шевченка, хор «Думка» та Український музей у Нью‑Йорку. Брати не люблять світитися і не дають інтерв’ю.

Поруч в рейтингу «40 глобальних українців»
Густаво Гробокопатель /ujew.com.ua
Аргентина
$250 млн
Участь в рейтингах