Інформація про Євгенія Близнюк

Засновниця і директорка компанії Gradus Research та Corestone Group

Євгенія Близнюк /з особистого архіву

Профайл

Досьє
49 років

Народилася у 1974 році в Києві. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія». Працювала в медіагрупах 1+1 Media і StarLightMedia. У 2014–2016 роках очолювала Департамент аналітики Адміністрації президента України. У 2019 році заснувала дослідницьку компанію Gradus Research, що проводить швидкі національні опитування громадської думки за допомогою мобільного додатку Gradus. З 2022 року компанія почала експансію в країни ЄС та Північної Америки.

50 лідерок України 2023

Головне досягнення:

«Попри шалений рівень стресу, українці вірять у здатність відбити наступ Росії (82%) і у те, що після війни Україна стане сильнішою (77%)». Такі результати показало опитування, яке дослідницька компанія Gradus Research провела вже 28 лютого – 1 березня 2022 року. «Це дало точку опори не лише нам як команді, а йтисячам наших респондентів», – каже засновниця компанії Євгенія Близнюк.

У намаганні підсвітити опори суспільства за минулий рік Gradus Research оприлюднила понад чотири десятки досліджень та вийшла у світ – запустила панелі в 12 країнах. «Після такого досвіду я точно є апологетом думки, що кожна криза – це можливість для зростання», – каже підприємниця. 

Порада собі на початку кар’єри:

Прийняти те, що без помилок та експериментів не відбувається зростання, тому йти в це сміливіше та впевненіше, не лякатися масштабу. 

Рольова модель:

Своє оточення. Ми всі опинилися всередині абсолютного шторму і змушені вперто кроїти реальність під себе, попри спротив фізичного світу.

Участь в рейтингах