Інформація про Fondy

Fondy

Fondy – міжнародна платіжна платформа. Компанію засновано у 2014 році в Києві (Україна). Fondy («Фінансова компанія «Елаєнс»») заснувала й очолює Валерія Вагоровська. Компанія входить у топ-5 платіжних сервісів України. 

Платформа надає сучасні платіжні рішення для eCommerce, HoReCa, SaaS, EdTech, маркетплейсів, благодійних фондів та інших. Один договір про співпрацю об’єднує роботу з 4 банками-еквайрами в Україні, конверсія платежів системи – 98%. 

Fondy працює більш ніж зі 150 валютами світу, розрахунки проводяться через українську банківську систему з конвертацією в гривню. Всім клієнтам доступний безкоштовний ПРРО – система фіскалізації платежів, яка миттєво передає дані в Державну податкову службу. 

Платформа надає можливість приймати платежі онлайн і офлайн, продавати на сайті чи без нього. Просунуті no-code-рішення Fondy значно спрощують запуск продажів. Також клієнти можуть побудувати логіку своїх платежів за допомогою SDK-бібліотеки та API.

Платформа працює з платіжними системами Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Prostir. У партнерстві з Visa створено застосунок Fondy Terminal, що перетворює смартфон на сучасну альтернативу POS-термінала.

З 2017 року Fondy – член EBA та smefinanceforum.org