Інформація про Маргарита Сівакова

27 років, Співзасновниця й СЕО юридичного стартапу Legal Nodes

Маргарита Сівакова /з особистого архіву

Профайл

Освіта
Кентський університет (Велика Британія)

30 до 30: обличчя майбутнього

Стартап Legal Nodes, який заснували випускниця Кентського університету Великої Британії Маргарита Сівакова з партнерами, допомагає компаніям обходитися без юристів у штаті. За передплату вартістю $500 на місяць клієнт отримує стандартний набір юридичних послуг, а за потреби докуповує інші.

За три роки існування Legal Nodes допоміг більш як 100 стартапам структурувати фандрейзинг, вийти та працювати на закордонних ринках. Війна підштовхнула Legal Nodes до експансії за межами України. Стартап запустив новий продукт – юридичну підтримку для проєктів з індустрії Web3.

«Завдяки цьому у нас міжнародні клієнтські запити з понад 10 країн світу», – розповідає Сівакова. Найбільше – зі Штатів.

Чим займатиметься після перемоги? «Будуватиму компанію, разом із командою створюватиму інновації на юридичному ринку та підтримуватиму цим новітні стартапи й проєкти».

25 жінок в IT

Hero’s Journey

2017 – юристка юридичної практики Juscutum.

2018 – засновниця Legal Nodes.

«Legal Nodes – платформа для міжнародної юридичної підтримки малого та середнього бізнесу. Ми допомагаємо аутсорсити всі юридичні задачі онлайн та легко слідкувати за їх виконанням. У сфері моїх задач – стратегія розвитку компаніїб пошук талантів, інвестиції, участь в розробці та продажах».

Порада собі на початку кар’єри

«Вчитися працювати із ризиками і невизначеністю, щоб не занепадати духом, коли зриваються плани. Я часто чую від підприємців, що працювати потрібно через біль, а бізнес – це війна. Упевнена у зворотному. Фокусуюся на емпатії, творчості та здоровому духові команди. Лише так можна грати в довгу, а в стартапі це головне».

Головне досягнення за рік

«Ми виростили клієнтську базу. У нас на обслуговуванні 57 компаній зі штаб‑квартирами в семи країнах».

Поруч в рейтингу «30 до 30: обличчя майбутнього»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд