Інформація про Miss Katy, Mister Max

Лайфстайл (діти)

Miss Katy, Mister Max /DR
3 місце
30 найпопулярніших інфлюенсерів

Сім’я одеситів Федорук упіймала бум дитячих відео на YouTube. Канал для Макса зареєстрували у вересні 2014 року, а для Каті, яка ще не вміла говорити, – два місяці по тому. «Що знімати, ми навіть не знали. А дуже хотілося», – розповідає Андрій Федорук про перше відео, на якому його діти грають з іграшковими динозаврами у великій калюжі. У січні 2016 року канал Miss Katy отримав перший мільйон підписників і став наздоганяти за популярністю канал брата. Ще через рік сім’я переїхала в Лондон. Батьки, Андрій і Оксана, часто з’являються в роликах разом із дітьми. Крім традиційних для дитячих каналів розпаковок іграшок на каналах Макса і Каті показують сімейні подорожі, челленджі і скетчі.

Головні факти про Miss Katy та Mister Max:

  • Канали Максима та Каті Федорук входять до української багатоканальної мережі AIR.
  • На жовтень 2022 року у Міс Кейті на YouTube каналі понад 22 млн підписників, у Містера Макса — понад 23 млн підписників.
  • Станом на січень 2019 року сумарний прибуток від каналів за весь час оцінювався у 300 млн рублів.
  • Канали Каті та Макса отримали срібну, золоту та діамантову кнопки кожен за понад 10 млн підписників на каналах.
  • На каналі Міс Кейті всього понад 13 млрд переглядів, на каналі Mister Max — 15 млрд переглядів.
  • Найпопулярніше відео на каналах Каті та Макса — челленджі. На YouTube каналі Miss Katy найпопулярніше відео зібрало більше 337 млн ​​переглядів, на каналі Mister Max — більше 485 млн переглядів.
Поруч в рейтингу «30 найпопулярніших інфлюенсерів»
Участь в рейтингах