Информация о ДМИТРУК-ФУДЗ

Олег Дмитрук, Харчова промисловість

ДМИТРУК-ФУДЗ
Виторг 2022 рік: 559 млн грн

Профайл

Город
Луцьк
Выручка 2021 год:
518 млн грн
Год основания
2007

Магніт на холодильник у формі голови голуба – презентувала креативна агенція banda.agency в межах нової рекламної кампанії для бренду KABANOSY від «Дмитрук». На голову пташки можна повісити пачку мʼясних снеків кабаносей, бо вони зберігаються і без холодильника. 

Мʼясний снек, давно популярний у сусідній Польщі, на український ринок вивела компанія Олега Дмитрука. Невеликий волинський виробник мʼясної продукції запустив бренд імені самого себе у 2018-му, вклавши у трансформацію виробництва 91 млн грн. 

За пʼять років KABANOSY Дмитрука зайшли майже у весь український ритейл – від Rozetka та Епіцентру до мереж АЗК. «Здатність продуктів знаходитись поза холодильною вітриною допомагає глибокій дистрибуції», – каже заступник генерального директора компанії Тарас Скорупський. Виторг виробника зростав навіть у найтяжчий для української економіки минулий рік. У 2022-му «Дмитрук» продав мʼясних снеків на понад пів мільярда гривень.

Наші продукти відповідають міжнародному стандарту, говорить про плани на експорт Скорупський. Експансію вже обкатали на Азербайджані, де KABANOSY продаються з 2020 року.

ДМИТРУК-ФУДЗ /Фото 1
ДМИТРУК-ФУДЗ /Фото 2
ДМИТРУК-ФУДЗ /Фото 3
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Рядом в рейтинге «Next250»
detex
Ігор Юрійчук
92 млн грн
Dodo Socks /dodosocks.com
Марта Турецька та Роман Шупер
48 млн грн*
Участие в рейтингах