Информация о DVE

Єгор та Аліна Долініни, Виробництво

DVE /предоставлено пресс-службой
Виторг 2022 рік: 300 млн грн

Профайл

Город
Харків
Количество работников
350
Выручка 2021 год:
139 млн грн

Група компаній DVE першою в Україні почала виготовляти валізи. Виробляють близько 200 000 валіз, рюкзаків та сумок на рік. 

  • Своїм бізнесом Єгор Долінін зайнявся у 1994 році. Він обміняв подаровану батьком білу «дев’ятку» на невеликий швейний цех у Харкові. 
  • В дитинстві Долінін мріяв про універсальну сумку, з якою можна ходити і до школи, і на плавання. Врешті батьки подарували хлопчику сумку з символічним Олімпійським девізом «Швидше, вище, сильніше». Переїхавши до Києва, Долінін придбав фабрику, на якій колись була виготовлена та сама сумка з дитинства. Зараз на місці цієї фабрики знаходиться офіс, шоурум і склади групи компаній DVE. 
  • Виробництво DVE розташоване в Лебедині на Сумщині, де виготовляють рюкзаки, валізи та сумки всіх брендів компанії. Там само працює і фабрика ґудзиків, яка дісталась Єгору Долініну у спадок від батька. Зараз на ньому виробляють пластмасову фурнітуру та крісла-кокони бренду Home&Rest.
  • Первістком DVE у 1997-му стала спортивна сумка, що вийшла під брендом Bagland. Потім у виробництво запустили шкільні рюкзаки, а згодом – тканинні валізи, які Bagland почав виготовляти першим в Україні. 
  • У березні 2022-го компанія повністю закрила виробництво, але вже за місяць повернулась до роботи: придбали додаткове обладнання, найняли більше працівників, автоматизували виробництво і почали шити військові рюкзаки. 
  • На 2023-й DVE виробляють близько 200 000 валіз, рюкзаків та сумок на рік.
  • Потужності компанії у 2023 році дають можливість відшити 30 000–40 000 наплічників на місяць – рекордний обсяг серед українських виробників. 
  • У 2023 році група компаній DVE налічує дві фабрики і п’ять брендів: Bagland, Konstar, Have A Rest, Born та Home&Rest.
Рядом в рейтинге «Next250»
Drozdov&Partners /из личного архива
Олег Дроздов
EcoFactor
Сергій Вельчев та Володимир Ревера
16 млн грн
Участие в рейтингах
Статьи по теме