Информация о Оксана Середюк

співвласниця мереж Mafia, Casta, Georgia, BAO та NAM

Оксана Середюк /из личного архива

Профайл

Досье
48 лет

«Когда я выхожу в зал, вижу там опрятность, сплоченные действия команды и счастливых гостей, это мой кайф», – говорит ресторатор Оксана Середюк. Она занимается бизнесом вместе со своим мужем Тарасом. Он отвечает за финансы и маркетинг, на ней – HR, технологии качества и корпоративная социальная ответственность. Среди запускаемых проектов компании в этой сфере – школа по приготовлению пищи для детей, живущих в детских домах. Речь идет не столько о профессиональном образовании, сколько о подготовке сирот ко взрослой жизни. Но если кто-то из слушателей захочет работать поваром, ресторанная сеть Середюков может предоставить им первое место работы, говорит предпринимательница. В семейном холдинге десятки заведений разных ценовых категорий – от демократичных Mafia, Casta и Georgia до премиальных BAO и NĂM.

50 лідерок України 2023

У січні 2023-го у ресторані ВАО відбулася благодійна вечеря Freedom Dinner, де зібрали понад 300 000 грн на біонічні протези для військових. «Протез для них – єдина нагода повернутися до повноцінного життя», – написала одна з організаторів вечері Оксана Середюк. Це не єдина її благодійна ініціатива.

У перші дні великої війни всі заклади Середюк та її чоловіка Тараса обʼєдналися у проєкт «Гуманітарний ресторан «Мафія». У них приготували понад 2 млн безкоштовних обідів для переселенців, лікарень, військових. «Годували тероборону в Києві, – пригадує президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. – У Харкові долучилися до приготування їжі для місцевих». Він називає Середюк двигуном та духом цього гуманітарного руху.

Де ви бачите себе за 10 років?

Тільки в Україні. Я патріотка своєї країни. Але водночас є велика мрія відкрити ресторан за кордоном, щоб показати наш сервіс на міжнародній арені.

Поради собі на початку кар’єри:

Головна – навчатися. Завжди і всюди. Це ключ до успіху в будь-якій сфері, включаючи бізнес. Бути більш толерантною. Карʼєра не будується за один день, вона потребує часу, тому треба працювати на свої цілі, не здаючись навіть у разі неуспіхів та труднощів.

Головне досягнення за рік війни:

Разом із чоловіком, Тарасом Середюком, ми думали, що втратимо все, але змогли зберегти справу всього нашого життя – нашу компанію та бізнес.

Під час війни, коли багато наших колег закривалися, ми відкрили новий ресторан преміум-класу BAO у Львові. Надали роботу працівникам з інших наших ресторанів, які були зруйновані або залишилися в окупації. Відкрили гуманітарний ресторан «Мафія». 

Сподіваюся, що ситуація в країні поліпшиться, а моя компанія і далі допомагатиме відновленню економіки та соціальному розвиткові країни. Бачу себе як лідера, який зможе створювати робочі місця, забезпечувати стабільність для своїх працівників та надалі підтримувати благодійні ініціативи.

Рядом в рейтинге «33 женщины»
Участие в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статьи по теме