Інформація про Оксана Середюк

співвласниця мереж Mafia, Casta, Georgia, BAO та NAM

Оксана Середюк /з особистого архіву

Профайл

Досьє
48 років

«Коли я виходжу в зал, бачу там охайність, згуртовані дії команди і щасливих гостей, це мій кайф»,– каже рестораторка Оксана Середюк. Вона займається бізнесом разом зі своїм чоловіком Тарасом. Він відповідає за фінанси та маркетинг, вона – за HR, технології якості та корпоративну соціальну відповідальність. Серед підготовлених до запуску проєктів компанії в цій сфері – школа з приготування їжі для дітей, які живуть у дитячих будинках. Йдеться не стільки про професійну освіту, скільки про підготовку сиріт до дорослого життя. Але якщо хтось зі слухачів захоче працювати кухарем, ресторанна мережа Середюків може надати їм перше місце роботи, каже підприємиця. У сімейному холдингу десятки закладів різних цінових категорій – від демократичних Mafia, Casta та Georgia до преміальних BAO та NĂM.

50 лідерок України 2023

У січні 2023-го у ресторані ВАО відбулася благодійна вечеря Freedom Dinner, де зібрали понад 300 000 грн на біонічні протези для військових. «Протез для них – єдина нагода повернутися до повноцінного життя», – написала одна з організаторів вечері Оксана Середюк. Це не єдина її благодійна ініціатива.

У перші дні великої війни всі заклади Середюк та її чоловіка Тараса обʼєдналися у проєкт «Гуманітарний ресторан «Мафія». У них приготували понад 2 млн безкоштовних обідів для переселенців, лікарень, військових. «Годували тероборону в Києві, – пригадує президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. – У Харкові долучилися до приготування їжі для місцевих». Він називає Середюк двигуном та духом цього гуманітарного руху.

Де ви бачите себе за 10 років?

Тільки в Україні. Я патріотка своєї країни. Але водночас є велика мрія відкрити ресторан за кордоном, щоб показати наш сервіс на міжнародній арені.

Поради собі на початку кар’єри:

Головна – навчатися. Завжди і всюди. Це ключ до успіху в будь-якій сфері, включаючи бізнес. Бути більш толерантною. Карʼєра не будується за один день, вона потребує часу, тому треба працювати на свої цілі, не здаючись навіть у разі неуспіхів та труднощів.

Головне досягнення за рік війни:

Разом із чоловіком, Тарасом Середюком, ми думали, що втратимо все, але змогли зберегти справу всього нашого життя – нашу компанію та бізнес.

Під час війни, коли багато наших колег закривалися, ми відкрили новий ресторан преміум-класу BAO у Львові. Надали роботу працівникам з інших наших ресторанів, які були зруйновані або залишилися в окупації. Відкрили гуманітарний ресторан «Мафія». 

Сподіваюся, що ситуація в країні поліпшиться, а моя компанія і далі допомагатиме відновленню економіки та соціальному розвиткові країни. Бачу себе як лідера, який зможе створювати робочі місця, забезпечувати стабільність для своїх працівників та надалі підтримувати благодійні ініціативи.

Поруч в рейтингу «33 жінки»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі