Информация о Олег Заремба

29 років, Cпівзасновник стартапів AiSDR та AXDRAFT. Двічі створював стартапи, що потрапляли до зіркового акселератора Y Combinator у США

Олег Заремба /из личного архива

«30 до 30: Творці майбутнього»

Серійний підприємець та інженер, що хоче своїм прикладом надихати і прокладати шлях новому поколінню українських інноваторів», – описує себе Олег Заремба. Його бізнес-партнер – старший брат Юрій. Обоє вдруге опиняються на сторінках Forbes Ukraine: у 2021 році вони були героями матеріалу про підприємців, що успішно пережили коронакризу.

Forbes писав про їх перший стартап – випускника Y Combinator, компанію AXDRAFT, що полегшує роботу з юридичними документами. Його у 2021-му придбала американська корпорація Onit.

Новий проєкт – заснований у липні 2023-го ШІ-стартап для автоматизації продажів AiSDR – рухається прокладеним шляхом. За перший місяць існування проєкт отримав понад 20 клієнтів, $200 000 регулярного річного доходу і знову потрапив до Y Combinator. «Плануємо дійти до $1 млн до кінця року», – розмірковує Заремба.

Найважливішим вчителем у своєму житті молодий підприємець вважає свого батька – кандидата фізико-математичних наук та підприємця, який навчив його поєднувати бізнес, технології та науку. «Він показав власним прикладом, що найцікавіший шлях часто є й найскладнішим, але цього не варто боятись», – каже Заремба.

Порада 18-річним українцям

Вірте в Україну та її майбутнє. А також дозвольте своїй цікавості керувати вашим професійним розвитком і плекайте її.

«Секрет Олега – вміння фокусуватися на чомусь одному досить довго, щоб здобути значний успіх. Упевнений, ми скоро прочитаємо у Forbes, що його стартап став ще одним українським юнікорном», – учасник списку «30 до 30» 2022 року, співзасновник стартапу Awesomic Роман Севастьянов.

Материалы по теме
Участие в рейтингах
Статьи по теме