Информация о Ольга Руднева

CEO Superhumans Center

Ольга Руднева /Антон Забельский для Forbes Украина

Профайл

Народилася в 1977 році в Донецьку. Закінчила Національний економічний університет, отримала MBA у Florida Сommunity Сollege. Розпочала кар’єру у власному видавничому бізнесі, працювала в МОЗ. Протягом 18 років очолювала Фонд Олени Пінчук. З лютого 2022 року – координаторка найбільшого гуманітарного складу HelpUkraineCenter. З серпня 2022-го – CEO Superhumans Center.

50 лідерок України 2023

«Будуємо, навіть коли ви руйнуєте» – цей напис з’явився на одному з перших снарядів, вироблених «Укроборонпромом» восени 2022-го. Це символічне послання ворогам від благодійного проєкту Superhumans, який займається відновленням можливостей травмованих війною людей.

Керівниця проєкту Ольга Руднєва будує екосистему, в якій українці, що втратили кінцівкі, зможуть в одному місці отримати найкраще рішення для продовження повноцінного життя. Для цього вже залучили $20 млн, з них $16,3 млн надав американський філантроп Говард Баффет. Він став донором через місяць після знайомства з Руднєвою та одним із фаундерів проєкту, співвласником ТІС Андрієм Ставніцером.

Хто для вас рольова модель?

Дагні Таггарт – головна героїня книги Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Знає, чого хоче, як це хоче, і безкомпромісна на шляху до своїх цілей та мрій. Поєднує інтелект і емоційність та ідеально функціонує в чоловічому світі.

Участие в рейтингах
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд