Информация о Севгіль Мусаєва

головна редакторка видання «Українська правда» (УП), суспільство

Севгіль Мусаєва /Антон Забельский для Forbes Украина

Профайл

Досье
35 років

50 лідерок України 2023

«Не той фільм назвали «Все скрізь і одразу», так мала б називатися документалка про Севгіль, – каже політичний оглядач УП Роман Романюк, – наче є багато Севгілей: одна генерує ідеї нових проєктів, інша – возить фургони гуманітарки, поки ще одна сидить на конференції у Берліні, а четверта отримує нагороду у Вашингтоні, і нарешті ще одна завжди проконтролює «як там у вас із текстом, дедлайн поруч».

«Більше за всіх треба» – формула лідерства Севгіль. Її лідерство – це чесні відповіді собі на питання про найважливіше, про цінності, про вибір, який маєш робити щодня», – вважає перший заступник Севгіль Михайло Кригель.

«Севгіль задає собі високу планку і вимагає цього від інших. «Ми не можемо не відпрацювати цю тему, хто, як не ми, мусимо розповісти про це?» – так вона каже, коли йдеться про речі, про які зараз болісно навіть говорити», – розповідає редакторка-засновниця УП Олена Притула.

Сєва майже фізично відчуває відповідальність перед читачами, болісно переживає помилки. Чутлива до тем, що обговорює суспільство, особливо до тенденцій. На планірках задає тон своїми пропозиціями та задумами. Вимагає того ж від кожного, додає Притула.

Участие в рейтингах