Информация о Zeely

Залучені інвестиції: $2 млн

Zeely
Оцінка: $26 млн (2023 рік)

Профайл

Год основания
2021
Основатели
Ярослав Самойлюк, Аліна Бондаренко та Дмитро Самойлюк
Ключевые инвесторы
Vesna Capital, Jooble Ventures, Angel One, ZAS Ventures, TA Ventures

Zeely – це мобільний застосунок на базі ШІ, який допомагає підприємцям-початківцям з онлайн-продажами. За $20 на місяць Zeely автоматично генерує вебсайти, робить рекламні кампанії, аналізує їхню ефективність та комунікацію з клієнтами. В компанії працює 15 людей. Головний офіс – у Лондоні, розробка – у Києві.

Бізнес Zeely зростає, коли клієнти заробляють, каже співзасновниця Аліна Бондаренко. Дві функції, які фаундери запустили цьогоріч, мають значно поліпшити ефективність продажів – рекламні кампанії і створення креативів. «Це нас надихає і драйвить зростання», – додає Бондаренко.

Кількість користувачів Zeely у 2023 році зросла в сім разів – більш ніж до 50 000. Серед клієнтів переважно малі та мікропідприємці зі США, Великої Британії, Бразилії та Мексики. Виторг збільшився до $3,8 млн.

Кратно нарощувати штат засновники не збираються, планують найняти максимум п’ятьох людей. «Ми залишаємося маленькою спортивною командою», – каже Бондаренко. А от гроші на масштабування знадобляться – Zeely цілить у раунд щонайменше на $10 млн.

Участие в рейтингах