«Українські підприємці – сильні, креативні та по-справжньому незламні», – каже генеральний директор Lenovo в Україні Тарас Джамалов. У компанії розуміють потребу українських підприємців у підтримці, тому Lenovo другий рік поспіль запускає навчально-грантову програму Think ON. Ukraine. У межах проєкту на учасників чекають поглиблений бізнес-курс, що складатиметься з дев’яти лекцій, менторські сесії, майстер-класи з пітчингу та грантове фінансування
За результатами фінального пітчингу серед 10 фіналістів журі обере трьох переможців, які розділять між собою 1 млн грн:
- 500 000 грн – той, хто посяде перше місце;
- 300 000 грн – друге;
- 200 000 грн – третє.
До складу експертного журі цього року приєднався і переможець грантової програми минулого року Максим Заіка. Також у складі журі: генеральний директор Lenovo в Україні Тарас Джамалов, співзасновниця компанії «Нова пошта» Інна Поперешнюк і мультипідприємець та інвестор Ярослав Ярославський. Голова журі – маркетолог, підприємець, інвестор Андрій Федорів.
Хто може взяти участь у програмі
Можна податися окремо на навчання, а окремо – на грант. Взяти участь у навчальній програмі мають змогу всі підприємства незалежно від розміру бізнесу. Для цього слід зареєструватися на сторінці програми, скориставшись короткою аплікаційною формою.
Взяти участь у грантовій програмі можуть українські виробничі та сервісні підприємства з дворічним досвідом роботи й штатом співробітників від 5 до 50 людей. Фінансовий обіг компаній-учасників має становити від 5 до 320 млн грн на рік. Важливою умовою є й інноваційність бізнес-процесів компанії.
Подати заявку можна на сторінці програми. Збір заявок триватиме з 4 грудня 2023 року до 26 січня 2024-го року включно. Онлайн-зустріч щодо нюансів заповнення заявки на участь у грантовій програмі пройде 18 грудня о 16 год. Відеозапис буде доступний тут.
Як визначать переможця у Think ON. Ukraine
Експертна комісія оцінить всі заявки та сформує власний рейтинг проєктів. До півфіналу пройдуть 20 підприємців. Вони розкажуть про свій проєкт на внутрішньому онлайн-пітчингу, за результатами якого журі 21 лютого 2024 року визначить 10 фіналістів.
Ось головні критерії, за якими журі обере фіналістів:
- досвід роботи підприємства і масштаб бізнесу до війни;
- чисельність персоналу;
- потенціал і перспективи розвитку компанії;
- обґрунтованість стратегії;
- наявність бізнес-проєкту;
- інноваційність.
Наступний крок – фінальний офлайн-пітчинг, де підприємці матимуть 15 хв, щоб наживо захистити свій бізнес-план і поспілкуватися з журі. Він відбудеться 13 березня 2024 року в інноваційному парку UNIT.City, який цього року знову є партнером навчально-грантової програми. Експерти оцінюватимуть проєкти з погляду життєздатності, перспективності та інноваційності. До уваги візьмуть і вміння презентувати проєкт, вести дискусію.
Переможцями навчально-грантової програми Think ON. Ukraine стануть три перші підприємці у рейтингу за результатами пітчингу. Вони отримають грантове фінансування на розвиток власних проєктів. Головна відмінність від грантової програми минулого року – те, що компанія Lenovo цьогоріч підготувала для фіналістів додатково після фінального пітчингу лекцію та Q&A сесію від голови журі Андрія Федоріва.
З переможцем програми Андрій Федорів проведе окрему менторську сесію, а партнер програми Lean Institute Ukraine подарує три місяці навчання на курсі Lean Yellow Belt.
Також 10 фіналістів отримають 60-хвилинні консультації та знижки на впровадження системи Microsoft 365 від партнера програми – компанії Indi Vision.
Детальний розклад навчально курсу і теми вебінарів будуть анонсовані згодом на сторінці навчально-грантової програми.
Тарас Джамалов
Генеральний директор Lenovo в Україні
Розумні технології Lenovo підвищують ефективність і доходи підприємств та навіть галузей у всьому світі. Тому завдяки Think ON.Ukraine ми хочемо поділитися своїм досвідом, експертизою та надати додаткові ресурси для зростання малого бізнесу в Україні. Чим сильніші підприємці, тим міцніше економічне майбутнє нашої країни.
Рік тому, у 2022-му, компанія Lenovo реалізувала першу грантову програму на підтримку українського малого та середнього бізнесу. Завдяки ініціативі було обрано переможця, який виграв 1 млн грн на розвиток своєї справи. Ним стала компанія BIONERICA з Івано-Франківська, що займається заготівлею, обробкою та реалізацією грибів і культивованих ягід.
До складу експертного журі цього року приєднався і Максим Заіка – колишній операційний директор BIONERICA, який минулого року пітчив проєкт і виграв кошти для компанії.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.