Отримати мільйон на розвиток бізнесу: Lenovo запускає ґрантову програму для підприємців
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Отримати мільйон на розвиток бізнесу: Lenovo запускає ґрантову програму для підприємців

1 хв читання

До 30-річчя бренду ноутбуків ThinkPad компанія Lenovo запускає ґрантову програму для підприємців – THINK ON. Ukraine.

Це можливість для власників малого та середнього бізнесу отримати 1 млн грн на розвиток свого підприємства, а також пройти інтенсивний навчальний курс від Lenovo та партнерів проєкту. Подати заявку можна на сторінці програми.

Взяти участь у відборі та отримати ґрантове фінансування в рамках проєкту THINK ON. Ukraine можуть українські виробничі та сервісні підприємства, інноваційні та IT-компанії.

Для цього вони мають відповідати критеріям, які визначені для майбутніх учасників, зокрема: від чотирьох років діяльності, станом на 23.02.2022 року мати в команді пʼять або більше працівників та обіг від 5 млн грн на рік.

Отримати мільйон на розвиток бізнесу: Lenovo запускає ґрантову програму для підприємців /Фото 1

Збір заявок триватиме до 12 лютого 2023 року, а після закінчення прийому для всіх охочих проведуть навчальний інтенсив спільно з експертами інноваційного парку UNIT.City. Серед усіх аплікантів оберуть 20 півфіналістів, і далі шляхом співбесіди визначать 10 фіналістів, яких підготують до фінального пітчингу й захисту свого бізнес-плану.

«Українські підприємці – сильні, креативні та по-справжньому незламні, – коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo Україна. – Тому компанія Lenovo запускає ґрантову програму для підтримки малих та середніх підприємств, яка дасть змогу не тільки отримати додаткове фінансування та актуальні знання, а й подивитися на свій бізнес очима інших успішних підприємців та, можливо, вийти за рамки свого досвіду. Як показує 30-річна історія легендарного бренду ThinkPad, варто ризикувати, щоб тримати першість».   

Українські підприємці – сильні, креативні та по-справжньому незламні.

Отримати мільйон на розвиток бізнесу: Lenovo запускає ґрантову програму для підприємців /Фото 2

Фінальний пітчинг для визначення переможця, який отримає ґрантове фінансування, відбудеться 15 березня наживо за участі експертного журі:

  • В’ячеслав Лисенко – бізнесмен, засновник «Укр-Китай Communication», акціонер Meest China, член наглядової ради CEO Club Ukraine;
  • Тарас Джамалов – генеральний директор компанії Lenovo в Україні;
  • Василь Хмельницький – засновник холдингу UFUTURE, інноваційного парку UNIT.City та фонду K.FUND;
  • Володимир Федорин – редактор-засновник Forbes Ukraine;
  • Влад Ноздрачов – засновник школи цифрових професій SUPERLUDI;
  • Володимир Поперешнюк – співвласник компанії «Нова Пошта»;
  • Артем Бородатюк – засновник Netpeak Group.

Виступи фіналістів мають довести життєздатність їхнього бізнес-проєкту та реалістичність втілення плану. Мільйон на розвиток власної справи отримає той, хто набере найбільше балів від журі за результатами презентації. Окрім цього учасників чекають цінні подарунки від компанії Lenovo та партнерів програми: UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні, SUPERLUDI – школа цифрових професій та Forbes – найбільше світове бізнес-медіа.

Деталі та реєстрація – на сайті THINK ON.Ukraine.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні