Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Міжнародний форум PRNext оприлюднив програму, назвав імена спікерів і ключові теми головного заходу для піарників

Міжнародний форум PRNext оприлюднив програму, назвав імена спікерів і ключові теми головного заходу для піарників

Міжнародний форум PRNext запрошує всіх, хто розуміє важливість репутації, не відкладати на завтра, а забронювати квиток і доєднатися до живої зустрічі, що відбудеться в готелі InterContinental Kyiv 12 квітня (бомбосховище included). Нещодавно оприлюднена програма формувалася так, щоб зацікавити і PR-профі, і фахівців суміжних індустрій, і початківців 

Слоганом PRNext’2024 обрано «Forging Our Own Path». Олена Дерев’янко, голова Оргкомітету PRNext, віцепрезидент Української PR-Ліги та со-founder Агенції PR-Service, так пояснила цей вибір:

«Досвід комунікацій воєнного часу привів до того, що українська PR-індустрія вже не дуже має на когось дивитися у світі в плані бенчмаркінгу і, скоріше, повинна ділитися навичками зі світом, «Торувати свій власний шлях».

Саме постановчою доповіддю голови Оргкомітету на цю тему й відкриється форум.

На PRNext’2024 з мотивуючою промовою виступить людина-бренд, чиє імʼя говорить саме за себе – Гарік Корогодський. Він стане спеціальним гостем заходу. Як завжди відверто, щиро та з гумором.

У програмі форуму заплановано кілька панельних професійних дискусій на актуальні теми з участю провідних журналістів, політиків, громадських діячів, топових PR-профі й аналітиків. Представники провідних медіа, серед яких керівник медіахолдингу «Економіка+», обговорять представлення українського бізнесу в дзеркалі ЗМІ, а також головні тренди розвитку медіаринку і як компаніям потрапити в центр уваги медіа. Ще одна актуальна тема професійної дискусії – нові цивілізовані формати діалогу бізнесу з владою крізь призму прийнятого в рамках інтеграції України до Європейського Союзу закону про лобізм.

У лайн-апі форуму, зокрема, Річард Бегнел – ікона світової PR-арени, керівник компанії CARMA, що спеціалізується на аналітиці; Катя Тейлор – кураторка тієї самої виставки «Ательє мрій» в Українському Домі; Олена Плахова – людина, яка відповідає в компанії Nova Poshta за репутацію та трохи більше, й інші головні гравці та провідні експерти у сфері репутаційного менеджменту. 

Отже, якщо ви хочете правильно відформатувати бізнес на вже обраному шляху розвитку репутації або ж лише визначаєте майбутній шлях – приєднуйтеся!

Професійний діалог і відкриті дискусії на Міжнародному форумі PRNext – це унікальна можливість проаналізувати сьогодення та поглянути на ефективні практики найближчого майбутнього. 

XXI Міжнародний форум PRNext – неприбутковий краудфандинговий захід, учасники якого власними внесками та придбанням квитків покривають частину організаційних витрат для організації унікальної професійної зустрічі. Цьогоріч захід підтримують його генеральні партнери Favbet і БКК, офіційні партнери – корпорація АТБ, Nova Poshta, міжнародна компанія Henkel та PrintStore Group. Партнер заходу – Yakaboo. Інформаційні партнери – Forbes Brandvoice, MMR, Wo.Mo, DELO.ua, Апостроф TV та OBOZ.ua.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні