Nescafé забезпечив кавою 20 000 рятувальників ДСНС /Shutterstock
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Nescafé забезпечив кавою 20 000 рятувальників ДСНС

Shutterstock

Бренд Nescafé® продовжує підтримувати українців: за його ініціативою кавою та наборами для більш зручного приготування кави у польових умовах було забезпечено 20 000 рятувальників та 600 саперів ДСНС.

Для допомоги підрозділам у зимовий період ДСНС було надано понад 4000 наборів для приготування кави.

Nescafé забезпечив кавою 20 000 рятувальників ДСНС /Фото 1

Цікаво, що кава є одним із найбільш затребуваних продуктів харчування в екстремальних та воєнних умовах. Це довів досвід двох світових війн: розчинна кава набула широкої популярності саме під час Першої світової війни. Через два десятки років, уже під час Другої світової, розчина кава Nescafé® увійшла до регулярного раціону військових американських збройних сил і дуже полюбилася солдатам за швидкість, простоту приготування та гарний смак.

Ця традиція зберігається і донині: від початку повномасштабної війни в Україні Nescafé® та Nestlé передали вже понад 160 т кави українцям, зокрема тим, хто сьогодні допомагає захищати нашу державу.

Nescafé забезпечив кавою 20 000 рятувальників ДСНС /Фото 2

Компанія Nestlé з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування та напоями для українців і їхніх домашніх улюбленців. Компанія вже передала 4100 т продукції на суму понад 12 млн швейцарських франків (480 млн грн) для підтримки українців як усередині країни, так і в сусідніх державах, де перебувають українські біженці. Бренд Nescafé® також долучився до підтримки національного центру реабілітації UNBROKEN та передав 3,5 млн грн для реновації будівлі протезної лабораторії.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні