Категорія
Новини
Дата

ЄС додасть у санкційний список 14 великих російських бізнесменів, наближених до Кремля

ЄС додасть у санкційний список 14 наближених до Кремля великих російських бізнесменів, у тому числі мільярдерів, власників великих виробників вугілля та добрив. На думку ЄС, вони є істотним джерелом грошових коштів для уряду Росії, пише Financial Times.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Майже всі підсанкційні бізнесмени – учасники зустрічі президента Володимира Путіна з бізнесом 24 лютого. На думку ЄС, їхні компанії є істотним джерелом грошових коштів для уряду Росії.
  • Зокрема, у списку: Михайло Полубоярінов — «Аерофлот», Андрій Мельниченко — СУЕК, «Єврохім»; Дмитро Пумпянський — ТМК, Андрій Гурʼєв — «Фосагро», Дмитро Мазепін та його син Микита – «Уралхім», Михайло Осеєвський — «Ростелеком», Володимир Кирієнко — VK, Вадим Мошкович – «Русагро», Дмитро Конов — «Сибур».
  • ЄС також запровадить санкції щодо 146 членів Ради Федерації, які голосували за визнання підтримуваних Кремлем псевдореспублік ОРДЛО.
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні