Американський сервіс доставки продуктів Instacart оцінили в $39 млрд у ході нового раунду фінансування. Це дозволило компанії стати другим із найбільш дорогих стартапів у США, пише CNBC.
Форум «Енергія бізнесу» у Києві вже 9 жовтня
Бізнес будує нову енергореальність, забезпечуючи незалежність в умовах блекаутів. 9 жовтня на форумі «Енергія бізнесу» обговоримо технології та інвестиції, що змінюють правила гри на енергоринку. Дізнайтеся, як адаптувати бізнес до майбутніх енергетичних викликів, за посиланням.
Ключові факти
- Новий раунд фінансування приніс Instacart $265 млн і вдруге подвоїв оцінку компанії з початку пандемії COVID-19.
- Минулий раунд фінансування Instacart завершився в жовтні 2020 року. Тоді її оцінили в $17,7 млрд.
- Інвестиції в новому раунді надійшли від фондів Andreessen Horowitz, Sequoia Capital, D1 Capital Partners, Fidelity Management & Research Company LLC і T. Rowe Price Associates.
- Компанія планує направити отримані гроші на розширення штату співробітників приблизно на 50% цього року.
- Instacart також інвестуватиме в свій рекламний бізнес та сервіс для компаній, які хочуть використовувати її транспортну логістику зі своїм брендуванням.
- Стартап Instacart готується до IPO, яку має провести Goldman Sachs.
Важливі цифри
За даними компанії Pitchbook, Instacart зараз є другим за величиною «єдинорогом», що базується в США. Перше місце посідає космічний стартап Ілона Маска SpaceX, який оцінюється в $74 млрд.
Контекст
Популярність сервісів доставки продуктів різко зросла під час пандемії. Цьому сприяв попит на послуги доставки й самовивозу в умовах самоізоляції. У зв’язку з цим Instacart збільшила штат співробітників до 500 000 осіб у США. Протягом 2020 року компанія розширила співробітництво з понад 200 роздрібними продавцями і понад 15 000 нових магазинів. Нині Instacart співпрацює з майже 600 роздрібними торговцями і забезпечує послуги доставки й самовивозу понад 45 000 магазинів у США та Канаді.
За оцінками сервісу Glovo, український ринок доставки виріс 2020 року в 6–7 разів у порівнянні з показниками попереднього року, пише AIN.UA. Доставка Glovo з супермаркетів зросла майже в 15 разів. Удвічі збільшилася кількість замовлень у сервісу доставки продуктів із супермаркетів Zakaz.ua і сервісу доставки ліків з аптек Liki24.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.