Категорія
Новини
Дата

Трибунал у Гаазі розпочав розслідування можливих військових злочинів Росії

1 хв читання

Головний прокурор Міжнародного кримінального суду (ICC) Карім Хан заявив, що трибунал із 38 країн схвалив початок розслідування можливих військових злочинів, скоєних Росією.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Розслідувачі вивчатимуть ситуацію в Україні починаючи з 21 листопада 2013 року.

«Після первинного аналізу ситуації в Україні мій офіс побачив достатньо підстав вважати, що могли бути скоєні злочини, що підпадають під юрисдикцію нашого суду. Конкретні випадки, які потенційно можуть вважатися такими, вже виявлено та ляжуть в основу розслідування», — заявив головний прокурор ICC.

На третій день військового вторгнення, 27 лютого, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН у Гаазі через військову агресію. Він вимагає притягти Росію до відповідальності за спотворення поняття геноциду для виправдання агресії.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні