Категорія
Картина дня
Дата

США мають закрити небо над Україною. Третя світова розпочалася тиждень тому! Заклик Валерії Гонтарєвої

Політикам слід припинити лицемірити. Це не просто локальний воєнний конфлікт. Це повномасштабна кровопролитна війна з бомбами, ракетами, танками та армією. Навіть Путін тиждень тому офіційно оголосив початок війни.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Хороша новина, що Третя світова – це війна всього світу проти одного божевільного диктатора!

У цій війні ми, безперечно, переможемо, але ціною нашої перемоги не має стати зникнення з лиця землі прекрасної незалежної України.

Прокиньтеся! Не треба чекати вироку Гаазького трибуналу та Нюрнберзького суду над маніяком за військові злочини проти людства! У 21 столітті ви бачите всі ці злочини в інтернеті та зі своїх супутників.

Криваву бійню треба негайно зупинити!

Путін знає, що перейшов усі червоні риски і прощення за його військові злочини не буде. Але нам не потрібно жертвувати Україною, щоб ви це зрозуміли.

Ми повинні захистити Землю від шаленого маніяка, не зважаючи на те, чи є Україна членом НАТО. Ми маємо зробити це, щоб захистити людство!

Тільки послухайте Путіна: він уже вважає санкції атомною зброєю проти Росії та загрожує світові ядерними бомбами. Він має рацію: зараз діють по-справжньому руйнівні для російської економіки санкції з тектонічними негативними наслідками по всіх напрямках.

Але все це не зупинить Путіна від застосування ядерної зброї, а тільки ще сильніше розлютить його, як пораненого загнаного в кут звіра. Уся історія нашої планети показує, що спроби догодити агресору тільки підстьобують його. Тому риторика та політика умиротворення агресора є абсолютно помилковою.

Вчора Білий дім підтвердив, що не запроваджуватиме безпольотну зону над Україною, повторивши аргумент, що «пряма конфронтація НАТО з Росією призведе до Третьої світової війни».

НАТО вже вступила у пряму конфронтацію з Росією, надаючи величезну військову підтримку Україні, і це Путін знає. Досить лицемірити: Україна зараз має більше зброї НАТО, ніж три чверті країн – учасниць Північноатлантичного блоку.

Україні негайно потрібна безпольотна зона! Вона не змінить ймовірність ядерної війни. Путін знає, що США та Росія сукупно мають 90% світового арсеналу ядерної зброї.

Більше того, ми маємо унікальний шанс захистити всі країни, які не входять до НАТО, які під загрозою, у тому числі Фінляндію та Швецію, та переглянути всі існуючі міжнародні угоди та концепції.

Росію як країну-агресора слід негайно виключити зі складу всіх міжнародних організацій, зокрема ООН, МВФ, Світового банку тощо.

Третя світова почалася. Цілком зрозуміло, що НАТО увійшла у пряму конфронтацію з Росією. Не можна чекати, коли Путін фізично знищить Україну та почне вторгнення до Латвії та Естонії. Потрібно діяти зараз!

Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні