Інформація про Agromino

Виторг за 9 місяців 2023: 1,6 – 2,2 млрд грн, АПК

Agromino

Профайл

Власник
Петр Крогман
Керівник
Петр Томан
Кількість працівників
≈700

20 ефективних агрокомпаній України

Деокупація Харківської області дозволила Agromino повернути чверть земельного банку, а також експортувати 55 поїздів пшениці до країн ЄС за другу половину 2022 року. 60% зерноекспорту становила продукція власного виробництва. Компанія в жовтні 2022-го засіяла 11 000 га на звільнених територіях під урожай-2023.

«Через дорогу логістику сіяли культури, які мають меншу врожайність: гірчицю, соняшник», – каже власник агрохолдингу чеський підприємець Петр Крогман. Компанія відмовилася від кукурудзи і звела до мінімуму площі під пшеницею. Щоб замістити непрацюючий через російські обстріли елеватор у Вовчанську (розміщений за 5 км від кордону з РФ), Agromino інвестувала у нові елеваторні потужності на 16 000 т одночасного зберігання. І налагодила відправлення зерна через порти Великої Одеси власним флотом.

Agromino єдина компанія в Україні, яка використовує для експорту зерна поширені у США та Європі мішки-максібеги об’ємом 14 т. Компанія має власний маркетинговий і торговий підрозділ Agromino Trade, який займається продажем зернової продукції групи та закупівлею насіння, добрив та ЗЗР. Ще один напрям роботи – тваринництво. У Київській області працює молочна ферма на 1500 голів.

Участь в рейтингах