20 найефективніших агрокомпаній України
Категорія
Рейтинги
Дата

Forbes Digital

20 найефективніших агрокомпаній України

18 хв читання

Forbes Ukraine разом із KSE і YouControl уперше визначили найефективніші агрохолдинги країни. Перед вами 20 компаній, які «витискають» найбільше з наявних у них ресурсів

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Чи є життя під час ідеального шторму? Воно вирує, могли б відповісти більшість підприємців аграрної галузі. Кількість екзистенційних викликів, з якими стикнулась галузь, зашкалює. Ось лише кілька з них: втрата активів на тимчасово окупованих територіях, замінована земля, блокада портів, обстріли та руйнування портової інфраструктури, знищення підприємств і техніки, блокування кордонів західними сусідами, дефіцит робочих рук, волатильність на світових ринках…

Як справляються аграрії? Здається, непогано. У сезоні 2022/2023, за даними Української зернової асоціації, вітчизняні аграрії експортували 67,8 млн т продукції, що на 12% перевищує результат попереднього періоду і на 15% – 2020/2021.

Мета дослідження – показати, як агрокомпанії переналаштували роботу для збереження прибутковості та що дійсно працює в умовах повномасштабної війни.

Інші рейтинги
Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні