Інформація про Archimatika

Дмитро Васильєв, Олександр Попов, Креативні індустрії

Archimatika /надано пресслужбою
Виторг за 2023 рік: 86,3 млн грн*

Профайл

Місто
Київ

Archimatika – найбільша архітектурна компанія України, команда якої налічує 200 співробітників. За 16 років існування за проєктами Archimatika було побудовано понад 2 млн кв. м нерухомості.

На її рахунку проєктування всіх об’єктів KAN Developmnet: офісний центр 101 Tower, житлові комплекси «Комфорт Таун», «Республіка». «Ми з ними перфекціоністи, розмовляємо однією мовою», – говорить про Archimatika засновник KAN Development Ігор Ніконов. За його словами, співзасновник і СЕО Дмитро Васильєв, попри архітектурний талант, досить чітко розуміє потреби бізнесу, тому реалістично розраховує ресурси та строки проєктування.

Щоб компенсувати скорочення замовлень на місцевому ринку, в компанії відкрили департамент іноземного проєктування, який шукає замовників серед великих архітектурних бюро. Наразі вони здебільшого виконують функцію архітектурного аутстафінгу, але Васильєв розраховує, що згодом це переросте в реалізацію самостійних проєктів.

У 2024 році за проєктом Archimatika в центрі Буковеля має бути добудовано мультифункціональний хаб, який містить у собі готель, кінотеатр, ресторани, магазини, паркінг та аутдор-простір.

Поруч в рейтингу «Next250 2.0»
Arber /з офіційного сайту
Ірина Арбер
176,4 млн грн*
Archimed /з особистого архіву
Микола Романьок
81,6 млн грн*
Участь в рейтингах